Szukaj

Co Angelina Jolie nosi w torebce? Będziecie naprawdę zaskoczeni, co tam pakuje mama sześciorga dzieci

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie jest gwiazdą marcowego numeru brytyjskiego Vogue'a. Pokazała swój dom, opowiedziała o projektach, a także zdradziła, co zawiera jej torebka. Będziecie zaskoczeni.

Pomimo że Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za wzorowe małżeństwo, ich związek nie przetrwał kryzysu i się rozstali. Chociaż rozwód mają za sobą, w sądzie wciąż toczy się sprawa o naprzemienną opiekę nad dziećmi. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene na razie są pod opieką mamy, a ich ojciec nie ukrywa, że nadal chce uczestniczyć w ich życiu.

Jolie jest gwiazdą marcowego wydania brytyjskiego wydania magazynu Vogue i to tam zdradziła między innymi, że powoli uzdrawaia swoją rodzinę.

Ostatnie kilka lat było dość trudne. Skupiłam się na uzdrowieniu naszej rodziny. Powoli wraca, jak topniejący lód i krew wracająca do mojego ciała – powiedziała.

Oprowadziła Vogue po domu w Los Angeles i opowiedziała i nowych projektach. Podzieliła się swoimi przemyśleniami. Pozwoliła także zajrzeć do swojej torebki.

Co trzyma w torebce Angelina Jolie?

Angelina Jolie to niekwestionowana gwiazda Hollywood. Jest aktorką, reżyserem, działa w organizacjach humanitarnych, ale jest też mamą na pełen etat. Kiedy dziennikarz Vogue zadała jej proste pytanie, czy jest matką? Odpowiedziała, że tak, że może nie taką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale to jej najbardziej udana rola.

Cóż, kocham ich. Czuję, że jesteśmy takim zespołem. Może to zabrzmieć banalnie, ale kochasz i próbujesz, a nawet jeśli spalisz jajka, to ostatecznie nie ma znaczenia. Ale poznałeś też nasze dzieci. Są całkiem zdolne – mówiła.

Nie ukrywa, że jest z nich dumna. Wie, że zbudowała rodzinę z indywidualnych osób, które pochodzą z różnych kultur. Bardzo to ceni. Mówi też o tym, że w pewnym sensie to dzieci ją wybrały na rodzica.

A co mama sześciorga dzieci nosi w swojej torebce? Już wiadomo, że Angelina kocha vintage. Kupuje także garderobę dobrej jakości i jak sama mówi, nosi rzeczy aż do ich śmierci. Torebek nie zmienia także zbyt często, więc stosunkowo łatwo było sprawdzić, co tam trzyma.

Powiedziała, że często nosi wielką torbę matki. Nie chciała jednak pokazać, co w niej jest, bo jak stwierdziła, zawiera za dużo osobistych rzeczy jej dzieci:

(…) przekąski, telefony, książki, koszulki… wszystko, co możesz sobie wyobrazić – mówiła.

Zamiast tego opowiedziała magazynowi o zawartości swojej torebki Old Céline. Nosi w niej telefon, okulary przeciwsłoneczne od Alexandra McQueena typu aviator, kilka długopisów,  maseczkę ochronną, portfel i ulubiony olejek do twarzy Guerlain. Ma także środki na alergię i przeciwbólowe dla dzieci, a także czekoladę dla siebie, bo jak wyznała, bardzo ją lubi. Tyle. Zaskoczeni, że tak niewiele? Obejrzyjcie wideo poniżej.


Angelina Jolie - co ma w torebce? - screen wywiadu dla Vogue

Angelina Jolie - co ma w torebce? - screen wywiadu dla Vogue

Angelina Jolie - co ma w torebce? - screen wywiadu dla Vogue

Angelina Jolie - co ma w torebce? - screen wywiadu dla Vogue

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×