Szukaj

Wychudzona Angelina Jolie promuje „Czarownicę”. Jej talia jest przerażająco wąska!

Angelina Jolie wychudzona

Angelina Jolie jest ostatnio bardzo zajęta. Do tego doszła promocja filmu Czarownica 2 z jej udziałem. Zobaczcie, jak bardzo schudła. Jej talia jest przerażająco wąska!

Angelina Jolie jest jedną z najlepszych aktorek w Hollywood. Za ogromną popularnością idą szalone wynagrodzenia za role w filmach. W końcu to, co jest produkowane w USA, jest eksportowane na cały świat. Ostatnio gwiazda ma ręce pełne roboty, bo zajęła się promocją swojego najnowszego filmu Czarownica 2. Zaniepokoiliśmy się jednak, widząc, jak bardzo schudła!

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana z dzieckiem w samolocie! W tak świetnej formie dawno jej nie widzieliśmy. Zdjęcie podbija internet

Angelina Jolie bardzo schudła

Na promocji Czarownicy pojawiła się w klasycznej małej czarnej z przezroczystą górą, do tego skromne dodatki, delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Jak zawsze wyglądała, jak milion dolarów. Jednak bardzo dopasowana kreacja pokazała, jak mocno schudła Angelina. To niepokojące, jak wąska jest jej talia. Wydaje się, że można ją objąć dłońmi!

Mamy nadzieję, że to efekt chwilowego przepracowania, a nie jakiejś restrykcyjnej diety albo złego samopoczucia! Przypominajmy,  że oprócz promocji filmu, codziennych obowiązków, Angie swoją uwagę poświęca też najstarszemu synowi, Maddoxowi, który zaczyna studia w Seulu.

Zobacz: Angelina Jolie odwiedziła szkołę syna i zrobiła niezłe zamieszanie! Studenci zrobili jej mnóstwo zdjęć

O czym będzie nowa Czarownica?

Angelina Jolie ma zamiłowanie do niestandardowych ról, co udowodniła już wielokrotnie. W sieci właśnie zadebiutował zwiastun jej ostatniej produkcji, filmu Czarownica 2. Poza Jolie zagrały tam również Elle Fannig i Michelle Pfeiffer. I to właśnie z tą drugą Angie stoczy ekranową wojnę. Film w oryginale nazywa się Maleficent: Mistress of Evil czyli Diabolina: Mistrzyni zła. To już druga część autorskiej wariacji na temat Śpiącej królewny. Pierwsza część w kinach pojawiła się w 2014 roku, a sequel będziemy mieli okazję zobaczyć w październiku.

Aktorka wcieliła się w Diabolinę – postać pierwotnie kojarzoną ze złą wiedźmą ze Śpiącej królewny. Postać okazała się być bardziej złożona i wielowymiarowa niż się wydaje. Latająca czarownica z rogami wydaje się być wrogo nastawiona do małej księżniczki Aurory, ale tak naprawdę przez długie lata po cichu ją wychowuje i dba o jej dobro. Od pierwszej części mija 5 lat. Aurora i jej książę z bajki chcą wziąć ślub, czemu Diabolina stanowczo się sprzeciwia. To z kolei bardzo nie podoba się królowej, matce Aurory – w tej roli wystąpiła Michelle Pfeiffer. Obie mają skrajnie różne wizje tego, co będzie dobre dla młodej księżniczki, przez co ostatecznie wybucha kłótnia, a potem wojna – pełna przemocy i czarów. Przy czym niekoniecznie, to Diabolina, wydaje się tą prawdziwie złą.

Premiera filmu 18 października tego roku. Już nie możemy się doczekać.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Marta Manowska pokazała brzuch. Dopiero teraz widać jak schudła

 


Angelina Jolie w przerażająco wąską talią promuje film

Angelina Jolie w przerażająco wąską talią promuje film "Czarownica 2" na Disney Legends w Anaheim

Angelina Jolie w przerażająco wąską talią promuje film

Angelina Jolie w przerażająco wąską talią promuje film "Czarownica 2" na Disney Legends w Anaheim

Angelina Jolie na promocji Czarownicy

Angelina Jolie na promocji Czarownicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×