Przyłapali Brada Pitta na spotkaniu z Angeliną Jolie. Spędzili ze sobą aż dwie godziny. O czym rozmawiali?

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt odwiedził swoją byłą żonę w jej domu. Spędził tam dwie godziny. Co było powodem tak niespodziewanej wizyty? 

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się ze sobą w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith, kiedy to aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Jednak to nie stało na przeszkodzie nowej miłości. Zdecydował się na rozstanie z ówczesną partnerką i wdał się w gorący romans.

Oczywiście związek tych dwojga nie odbył się bez echa. Ich twarze gościły stale na okładkach plotkarskich gazet. Choć twierdzili, że to, co ich łączy jest jedynie przyjaźnią, to czas pokazał, że było inaczej. Ostatecznie potwierdzili swój związek, pojawiając się publicznie na jednej z imprez. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a powody rozstania długo nie były znane.

Angelina Jolie pierwszy raz od czasu rozwodu z Bradem Pittem, wyznała, jaki był powód ich rozstania. W najnowszym wywiadzie zdradziła długo utrzymywany sekret.

Rozstałam się z Bradem dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja – powiedziała Angelinie w Vogue  – Nadal skupiam się na ich uzdrawianiu. Niektórzy skorzystali z mojej ciszy, a dzieci widzą w mediach kłamstwa o sobie, ale przypominam im, że znają prawdę i własne umysły. W rzeczywistości jest to sześcioro bardzo odważnych, bardzo silnych młodych ludzi.

Brad Pitt odwiedził Angeline Jolie w domu. Czy są już pogodzeni?

Rozwód Angeliny i Brada należał do najgłośniejszych w historii. Ciągnął się przez wiele lat, przy okazji ujawniano coraz to nowsze informacje na temat pary. Jednak wydaje się, że aktualnie oboje pogodzili się z tymi wydarzeniami. Emocje opadły i byli małżonkowie są w stanie spokojnie ze sobą rozmawiać.

Kilka tygodni temu magazyn Us Weekly donosił o tym, że Jolie i Pitt w końcu naprawili swoje relacje i dążą do wspólnych kompromisów. Na dowód tych słów aktor został ostatnio zauważony, kiedy odjeżdżał na swoim motocyklu spod domu Angeliny. Według Daily Mail para spędziła ze sobą aż dwie godziny.

Zagraniczne media od razu rozpoczęły snuć domysły, jaki mógł być powód tego tajemniczego spotkania. Jedną z teorii są nadchodzące urodziny bliźniaków – Knoxa i Vivienne. Jednak kwestie dotyczące organizacji spokojnie mogły zostać omówione przez telefon. Być może za tym spotkaniem kryje się coś więcej.


Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Ile Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×