Angelina Jolie została blondynką! Gdyby nie podpis pod zdjęciami, nie uwierzylibyśmy, że to ona!

Angelina Jolie blondynką

Angelina Jolie blondynką. Gwiazda przeszła sporą metamorfozę na potrzeby nowej roli. Zdjęcia z planu filmu Eternals namieszały w sieci. Zobaczcie, jak aktorka wygląda w nowej fryzurze.

Fani Angeliny Jolie musieli być w niemałym szoku, gdy zobaczyli jej zdjęcia z planu filmu Eternals. Wszystko za sprawą metamorfozy, jaką gwiazda przeszła na potrzeby nowej roli.

Angelina Jolie blondynką

Do sieci trafiło kilka zdjęć paparazzi, na których Angelina Jolie jest blondynką. Aktorka na czas kręcenia nowej, pełnometrażowej produkcji Marvel Studios, założyła perukę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej. Na pierwszy rzut oka aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę ona. Gdyby nie podpis pod zdjęciami, można by pomyśleć, że blondwłosa nimfa w białej sukni, to raczej Margot Robbie, albo Cameron Diaz.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, gdy Angelina Jolie ma blond włosy. Podobną metamorfozę przeszła 10 lat temu, gdy zagrała Evelyn w filmie Salt, za który otrzymała nominację do Saturna – nagrody przyznawanej dla uhonorowania najlepszych dzieł filmowych z gatunków: science fiction, fantasy i horror.

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Eternals – kto gra oprócz Angeliny Jolie?

Angelina Jolie w Eternals wcieli się w postać Theny – jednej z największych wojowniczek wśród Przedwiecznych. Jej ojcem jest władca, imieniem Zuras. Poza Theną wiemy, że w filmie pojawią się między innymi: Ikaris (Richard Madden), Kingo (Kumail Nanjiani) i Sersi (Gemma Chan). Premiera zaplanowana jest na listopad 2020.

Zobacz: Angelina Jolie zakochana! Nowy partner gwiazdy to chudziutki młodzik! Totalne przeciwieństwo Brada Pitta!

Angelina Jolie w filmie Czarownica 2

Zanim Eternals trafi do kin, fani Angeliny Jolie zobaczą swoją ulubienicę w kontynuacji kultowej Czarownicy. Druga część przygód słynnej Diaboliny będzie miała swoją premierę 16 października w Stanach Zjednoczonych, dwa dni później trafi do polskich kin. Poniżej trailer.

Zobacz: Angelina Jolie nie je od 34 dni i wygląda jak zombie? Koszmarne zdjęcia gwiazdy na okładce tabloidu


Angelina Jolie blondynką na planie Eternals

Angelina Jolie blondynką na planie Eternals

Angelina Jolie jako blondynka na planie Eternals

Angelina Jolie jako blondynka na planie Eternals

Angelina Jolie jako blondynka w filmie SALT

Angelina Jolie jako blondynka w filmie SALT

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×