Angelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Angelina Jolie makijaż

Angelina Jolie makijaż

Angelina Jolie bez makijażu przyłapana w galerii sztuki. Gwiazda, oglądając wystawę prac, prezentowała się nienagannie, a najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, jakie zrobił jej ukradkiem jeden z turystów. Zobacz je.

Angelina Jolie od lat uchodzi za najpiękniejszą gwiazdę na świecie. Miliony kobiet robią cuda, by choć w najmniejszym stopniu przypominać seksbombę, która niegdyś uwiodła samego Brada Pitta. Aktorka podczas publicznych wystąpień zawsze wygląda jak z katalogu – perfekcyjny makijaż, którego podstawą są podkreślone pomadką w kolorze burgunda usta, gwiazdorskie okulary, dobrze skrojone kreacje i odpowiednio dobrane dodatki z najwyższych półek. A jak Jolie prezentuje się na co dzień?

Na początku tygodnia do mediów trafiło zdjęcie Angeliny przyłapanej na pokładzie samolotu linii American Airlines. Gwiazda, podczas lotu do Londynu, prezentowała się nienagannie, a z relacji załogi wiemy, że „była bardzo miła”. Podobnie wrażenie zrobiła na jednym ze zwiedzających galerię sztuki w Los Angeles, w której pojawiła się 15 sierpnia.

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana z dzieckiem w samolocie! W tak świetnej formie dawno jej nie widzieliśmy. Zdjęcie podbija internet

Angelina Jolie przyłapana bez makijażu

Turysta z Filipin spotkał aktorkę, gdy ta, wraz ze swoim przyjacielem, podziwiała wystawę prac, których bohaterami są osoby ciemnoskóre. Jolie podczas wizyty w miejscu, w którym obowiązywał zakaz robienia zdjęć, miała na sobie strój w swoim ulubionym, czarnym kolorze. Na zrobionym ukradkiem zdjęciu, uwagę przykuwa przede wszystkim twarz gwiazdy. Tym razem możemy podziwiać, jak Angelina Jolie wygląda bez makijażu i z nieułożonymi włosami.

Gdy spacerujesz, a tu nagle widzisz Angelinę Jolie. Była uśmiechnięta i życzliwa – relacjonuje szczęśliwiec, który miał okazję zobaczyć gwiazdę na żywo.

Zobacz: Angelina Jolie zakochana! Nowy partner gwiazdy to chudziutki młodzik! Totalne przeciwieństwo Brada Pitta!

Angelina Jolie bez makijażu

Angelina Jolie bez makijażu

Widok nieumalowanej Angeliny zwala z nóg. 44-letnia laureatka Oscara, pomimo upływającego czasu, wciąż może pochwalić się piękną, promienną cerą, prawie niewidocznymi zmarszczkami, pełnymi ustami i hipnotyzującym spojrzeniem.

Jak ona to robi, że wciąż wygląda tam samo dobrze, a może i lepiej?

Zobacz: Angelina Jolie nie je od 34 dni i wygląda jak zombie? Koszmarne zdjęcia gwiazdy na okładce tabloidu


Angelina Jolie bez makijażu

Angelina Jolie bez makijażu

Angelina Jolie bez makijażu

Angelina Jolie bez makijażu

Angelina Jolie przyłapana na pokładzie linii American Airlines

Angelina Jolie przyłapana na pokładzie linii American Airlines

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×