Szukaj

To już oficjalne! Angelina Jolie przygotowała prawdziwą bombę na sam koniec roku! Będzie się działo

Angelina Jolie zaskoczona

Angelina Jolie zaskoczona

Angelina Jolie została redaktorką BBC

Angelina Jolie postanowiła przenieść swoją humanitarną działalność do radia. 43-letnia aktorka została zaproszona do flagowej stacji BBC, ale tym razem nie jako gość, a… pracownik! Gwiazda Czarownicy, która obecnie ma na głowie toczącą się od kilku miesięcy wojnę o opiekę nad dziećmi, w której dzielnie sekunduje jej Brad Pitt, już 28 grudnia pojawi się w słynnej stacji radiowej. Po co?

Angelina będzie prowadziła wydanie wiadomości oraz program z nowinami ze świata, Today, trzy dni przed Sylwestrem. Przeprowadzi również wywiady ze specjalnymi gośćmi radia, by przedyskutować z nimi sposoby na rozwiązanie problemu przemocy wobec kobiet w rejonach dotkniętych konfliktem zbrojnym oraz światowy program z uchodźcami.

Angelina jest wdzięczna za tę okazję by zgromadzić w BBC światowych ekspertów i poznać praktyczne sposoby na wiele ważnych problemów, które dotykają nasze czasy. Zaczęła już pracować z zespołem Today, by mieć pewność, że pasmo z jej udziałem odniesie sukces – wyjawił pracownik radia

Jolie pójdzie w ślady między innymi księcia Harry’ego czy Stephena Hawkinga, którzy również „pracowali” jako redaktorzy w BBC, poruszając na antenie problemy niecierpiące zwłoki. Dla znanej z zamiłowania do angażowania się w akcje charytatywne i ruchy społeczne aktorki to bez wątpienia ogromne wyróżnienie.

Brad Pitt odważnie o Jennifer Aniston! Ten wywiad wstrząśnie show-biznesem!

Angelina Jolie ma kłopoty finansowe! Jej luksusowa willa jest w fatalnym stanie

Boska Angelina Jolie pokazała się w seksownym bikini! Teraz widać jak na dłoni czy faktycznie jest wychudzona!


Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Śliczna Angelina Jolie z misją w Peru

Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie w Peru

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×