Córka Anny Samusionek skończyła 18 lat. Angelika wyrosła na przepiękną kobietę

Anna Samusionek z córką

Anna Samusionek z córką

Anna Smusionek pokazała nowe zdjęcie córki. Angelika Zuber wyrosła na prawdziwą piękność. Jest już pełnoletnia i powala swoją urodą.

Historia dramatycznego dzieciństwa córki Anny Samusionek  i Krzysztofa Zubera mrozi krew w żyłach. Walka pary o dziecko, przez swoją sensacyjną otoczkę, kilka lat temu nie schodziła z pierwszych stron tabloidów.

Jak donosiły media plotkarskie, Anna Samusionek i Krzysztof Zuber nie byli w stanie dojść do porozumienia. Powodem rozpadu ich związku była rzekoma przemoc domowa. Aktorka podobno była bita przez męża. W efekcie rozstania i walki o dziecko mała Angelika trafiła do domu dziecka, a następnie do rodziny zastępczej.

Jak się okazuje, rodzinne problemy Anny to już przeszłość. Przez wiele lat Angelika mieszkała z ojcem, jednak w ubiegłym roku Samusionek po latach batalii odbudowała relacje z własnym dzieckiem. Już wtedy aktorka pochwaliła się tym szczęściem na Instagramie. Umieściła wówczas kilka zdjęć z córką, która wyrosła na śliczną dziewczynę. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że Angelika ma dość szczególną pasję – trenuje boks.

Jak obecnie wygląda córka Anny Samusionek?

Dziś córka Anny Samusionek to piękna 18-letnia dziewczyna. Aktorka jest wyjątkowo dumna z faktu, że znów ma z córką fantastyczne relacje. Często chwali się Angeliką na swoim Instargramie, albo wraca do wspomnień sprzed lat, gdy dziewczynka była jeszcze małym dzieckiem.

Moja córka była największą wielbicielką bajki, którą czytam post wcześniej. Znała ją na pamięć do tego stopnia, że gdy zmieniłam choć słowo, korygowała mnie, co rozbawiało mnie do łez. Musiałam ją czytać raz za razem, wiec z dużą ulgą przyjęłam wiadomość, że są kolejne przygody Tupcia Chrupcia – pisała niedawno.

Kilka dni temu Samusionek pokazała nowe zdjęcie Angeliki. Dziewczyna zmieniła się w młodą kobietę o powalającej urodzie. Ostatnio wystąpiła w roli modelki na potrzeby reklamy kosmetyków, które poleca u siebie jej sławna mama.

Życzymy paniom, aby nadal miały tak świetne relacje jak teraz.

View this post on Instagram

PREZENTOWY WEEKEND ???? WIĘC #ZOSTAŃWDOMU TYM RAZEM BARDZO MI SIĘ OPŁACIŁO ???????????? Joasiu @joannakostrzewska_revitalash DZIĘKUJĘ ????❤ Co prawda zanim zdążyłam użyć czegokolwiek wyprzedziła mnie już moja córka @angelika_samusionek ???? Ale nie da się ukryć, że obydwie jesteśmy od lat zakochane w tych produktach, których jakość i skuteczność jest nie do podrobienia ❤❤❤ Szczególnie cieszę się z szamponu i odżywki,bo moje cienkie włosy po domowym farbowaniu, potrzebują wyjątkowej troski???? Jeśli Wy też chcecie wracać do formy z @revitalash_polska dla moich fanów KOD RABATOWY ???????????? ASAMUSIONEK15 ???????????? 15% na produkty www.revitalash.pl SIMPLY THE BEST ???????? #prezenty #kodyrabatowe #foryou #girl #cosmetics #beauty #hair #mum #RevitaLashPolska #perfect #beautyface #she #eyes #mascara #young #teenager #daughter #gifts #instalife #magic #makeup #goodday

A post shared by Anna Samusionek ???????? Official (@anna_samusionek) on


Anna Samusionek z córką Angeliką

Anna Samusionek z córką Angeliką

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Córka Anny Samusionek - Angelika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×