Angelika Mucha chwali się partnerem na salonach. Opowiedziała nam, jak się poznali: „Wyszło bardzo spontanicznie”

Angelika Mucha o związku

Angelika Mucha o związku

Angelika Mucha jest zakochana. Influencerka zadebiutowała ze swoim chłopakiem na evencie. Opowiedziała nam, jak się poznali oraz jakie mają plany na przyszłość.

Angelika Mucha, znana w sieci jako Littlemonster96, przez długi czas nie mogła odpędzić się od adoratorów. Dziwne więc było dla niektórych, że młoda gwiazdka wciąż pozostawała singielką. Nie brakowało sugestii, że gwiazda internetu jest zakochana w swoim największym idolu, Justinie Bieberze, do tego stopnia, że nie jest gotowa na żaden poważny związek. Influencerka zaprzeczyła temu i jakiś czas później zaprezentowała w social mediach swojego chłopaka:

Być dla siebie rajem – podpis opatrzyła serduszkiem.

Angelika Mucha jest w związku. Kiedy ślub?

Angelika nie ukrywa, że jest zakochana. Wraz ze swoim partnerem zadebiutowała na evencie ZoZo Design. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy długo prosiła go o to, by poszedł z nią na ściankę:

Nie musiałam go namawiać, aby przyszedł na event. A ścianka wyszła bardzo spontanicznie. Ale on raczej nie ma z tym problemu. Bardzo wspiera mnie w tym, co robię, więc cieszę się.

Influencerka bardzo długo zarzekała się, że nie myśli o wchodzeniu w związek. Gwiazda ujawniła nam kulisy poznania swojej drugiej połówki oraz opowiedziała, czym ją ujął:

Wyszło to bardzo spontanicznie. Nie szukałam chłopaka. Wszystko pojawiło się nagle i wyszło super. Ujął mnie tym, że był bardzo opiekuńczy w stosunku do mnie. Ja potrzebowałam takiej osoby, która będzie moim wsparciem. Taki był od samego początku. Poznaliśmy się na wspólnych wakacjach ze znajomymi. Tam już wykazywał opiekuńczość w moim kierunku. Jak wróciliśmy z tych wakacji, to tak zostało i do teraz jesteśmy razem.

23-latka uwielbia podglądać życie Justina Biebera. Amerykański wokalista związał się w 2018 roku z Hailey, którą poślubił. Modelka miała zaledwie 22 lata, kiedy wyszła za mąż. Zapytaliśmy więc Angelikę o to, czy również już planuje swój ślub:

Jesteśmy razem parę miesięcy, więc jeszcze o tym nie rozmawiamy. Ale zobaczymy, co będzie w przyszłości.

Trzymamy kciuki za nową miłość Angeliki. Zobaczcie, jak razem wyglądają.


Angelika Mucha z chłopakiem

Angelika Mucha z chłopakiem

Angelika Mucha z chłopakiem

Angelika Mucha z chłopakiem

Angelika Mucha z chłopakiem

Angelika Mucha z chłopakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×