Aneta Zając odwiedziła fryzjera i zafundowała sobie szaloną metamorfozę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając pochwaliła się fanom zdjęciem w nowej fryzurze. Gwiazda zafundowała sobie spektakularną metamorfozę. Fani od razu ruszyli z komentarzami.

Aneta Zając od ponad dwóch dekad spełnia się w show-biznesie. Aktorka zadebiutowała przed kamerami w serialu Na dobre i na złe. W tej produkcji stawiała pierwsze kroki. Później przyszła pora na kolejne niewielkie role i tak widzowie mogli ją zobaczyć w takich hitach jak: Lokatorzy, Plebania czy Daleko od noszy. Największą popularność przyniósł jej udział w Pierwszej miłości. W telenoweli stacji Polsat gra od pierwszego odcinka, a jej wątek jest jednym z głównych. Jej postać wiele przeszła. Obecnie gra siostrę bliźniaczkę pierwszej bohaterki, w którą się wcielała.

Karierę zawodową łączy z macierzyństwem. 10 lat temu po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszli jej synowie: Robert i Michał. Od tamtej pory aktorka już nie jest częstą bywalczynią ścianek, a całą swoją uwagę skupia na wychowaniu chłopców. Z ojcem chłopców rozstała się, gdy byli oni mali, ale wiadomo, że jej serce znowu jest zajęte.

Aneta Zając pokazała się w nowej fryzurze

Aneta ku uciesze fanów jest bardzo aktywna w sieci. Na Instagramie publikuje nie tylko informacje związane ze swoją pracą zawodową, ale także wiele ciekawostek z życia prywatnego. Chociaż nie zwykła pokazywać twarzy synów, to często goszczą oni w jej social mediach i widać, że rosną jak na drożdżach.

O Anecie jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno ze względu na jej spektakularną metamorfozę. Udało jej się zrzucić sporo zbędnych kilogramów. Od tego czasu cieszy się smukłą sylwetką, którą chętnie eksponuje w dopasowanych strojach. Nie można się jej dziwić, ponieważ wygląda zjawiskowo. Początek września aktorka również postanowiła zacząć od zmian. Nie tylko posłała synów do kolejnej klasy, ale zaszalała z fryzurą. Efektami zmian pochwaliła się w sieci. Na jej głowie zagościła prawdziwa burza loków.

Aż mi się w głowie (i na głowie) zakręciło od prób ułożenia na nowo planu funkcjonowania podczas nowego roku szkolnego -napisała pod zdjęciem.

Fani gwiazdy natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie zabrakło oczywiście komplementów dotyczących nowej fryzury. Wiele osób uważa, że powinna częściej fundować sobie takie metamorfozy.

  • Widzę Cię częściej w takich lokach.
  • Pasuje Pani ta fryzura. Miłego Dnia.
  • Powiew świeżości.
  • Wow mega.
  • Pięknie Pani w lokach.

Trzeba przyznać, że fryzura Anety wzbudziła spore zamieszanie. My jesteśmy zachwyceni jej nowym wyglądem. Widać, że miłość zdecydowanie jej służy. A jak wam się podoba aktorka w takim wydaniu?


Aneta Zając w lokach

Aneta Zając w lokach

Nowa sylwetka Anety Zając

Nowa sylwetka Anety Zając

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×