Aneta Zając podkreśliła swoje nowe kształty obcisłą kreacją. Jeszcze bardziej schudła?

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając na najnowszym zdjęciu na Instagramie zachwyciła w obcisłej sukience. Fani nie mogą się nadziwić jej metamorfozie i pytają o jej dietę cud.

Ponad rok temu Aneta Zając zmieniła sposób odżywiania i postawiła na dietę, w której główną rolę odgrywają warzywa, owoce i inne produkty, które zawierają dużą ilość błonnika. Sprowokowały ją do tego kłopoty z tarczycą. Wykluczyła wszystko, co mogłoby wpłynąć na jej samopoczucie, np. tłuste mięso czy słodycze. Dołożyła aktywność fizyczną, której nie zaniedbała podczas kwarantanny, kiedy to ćwiczyła w domu. Efektem ciężkiej pracy i pewnie niemałych wyrzeczeń jest jedna z największych metamorfoz w polskim show-biznesie ostatnich miesięcy.

Aneta Zając w obcisłej sukience delektuje się lodami

Aneta Zając dzięki zmianom zrzuciła już ponad 10 kilogramów. Nie poprzestaje, czego dowodem są najnowsze zdjęcia. Każdy jej post wywołuje uznanie i entuzjazm fanów. Aktorka konsekwentnie realizuje swoje założenia, a efekty są godne pozazdroszczenia, przy tym idealnie łączy rolę mamy z karierą zawodową. Świetna organizacja czasu.

Dzisiaj znowu wywołała falę zachwytów, kiedy pokazała zdjęcie, na którym pozuje z porcją pysznych lodów, ubrana w obcisłą sukienkę.

Ależ to dobre.. Miłego wieczoru Państwu życzę.. ja się delektuje dalej – napisała.

Obserwujący zachwycili się wyglądem aktorki. Komplementują jej figurę i stylizację, podziwiają determinację. Niezmiennie także pytają o jej dietę cud. Niektórzy wątpia, czy Aneta rzeczywiście sama zje porcję lodów ze zdjęcia.

  • Piękna jak zawsze!
  • Pani Aneto zdradziła by pani dietę cud.
  • Ślicznie wyglądasz Anetko!
  • Czy ty aby te lody zjesz sama?
  • Super wyglądasz, co za figura! – piszą.

Zdecydowanie zmiana nawyków służy Anecie Zając. Aktorka wygląda świetnie w każdej odsłonie.


Aneta Zając w obcisłej sukience i z lodami

Aneta Zając w obcisłej sukience i z lodami

Aneta Zając wybrała się na rolki

Aneta Zając wybrała się na rolki

Aneta Zając sadzi tuje

Aneta Zając sadzi tuje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×