Aneta Zając zmieniła się w Małgorzatę Rozenek. W eleganckiej kreacji i pełnym makijażu szaleje w kuchni

Aneta Zając i Małgorzata Rozenek

Aneta Zając i Małgorzata Rozenek

Aneta Zając w bardzo eleganckiej stylizacji szaleje w kuchni. Wygląda zupełnie jak Małgorzata Rozenek w Perfekcyjnej Pani Domu. Jak wygląda i czym się pochwaliła?

Aneta Zając w czasie kwarantanny jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i regularnie publikuje zdjęcia ze swoich codziennych aktywności. Pokazała już kuchnię i salon, który stał się jej salą ćwiczeń. Ujawniła także talenty swoich synów – samodzielnie przygotowali dla mamy porcję babeczek, a także wykonali jej nietuzinkową fryzurę.

Aktorka może pochwalić się gustownie urządzonym mieszkaniem w warszawskim apartamentowcu, które prawie całe już nam pokazała, a którego centrum zdaje się być w kuchni. Zając znana jest z tego, że świetnie gotuje, a dzisiaj pokazała idealne wypieki w stylizacji godnej samej Perfekcyjnej Pani Domu.

Aneta Zając w kuchni jak Małgorzata Rozenek

Aneta Zając tym razem sama zabrała się za wypieki. Babeczki, które pokazała, są wręcz idealne i zapewne tak też smakują.

Jednak tym razem uwagę przykuwa strój aktorki, w którym zabrała się za pichcenie. W czerwonej, dopasowanej sukience, w subtelnym, ale widocznym makijażu i wysoko upiętymi włosami, prezentuje się jak Małgorzata Rozenek w Perfekcyjnej Pani Domu. Do tego ta wysprzątana na błysk kuchnia w tle. Idealnie.

Witam Was dzisiaj z uśmiechem i babeczkami prosto z piekarnika. Uwielbiam spędzać czas w kuchni! I już mam pomysł co upiekę jutro! #hello #everybody #zajackicawkuchni – napisała.

Uśmiechniętej Zając w pięknej stylizacji z idealnymi babeczkami w perfekcyjnej kuchni nie mogli pominąć w komentarzach jej wierni fani.

  • Piękna sukienka o figurze nie wspomnę, zazdroszczę. Pozdrawiam.
  • Jak ładnie i czyściutko!
  • Piękna jak zawsze, a jakie pyszności!
  • Idealnie, wszystko. I pani i pani babeczki, a także kuchnia – piszą internauci.

Zobacz także: Rozebrana Aneta Zając zasłania ciało malutką poduszką. Teraz widać, jak bardzo schudła przez ostatni rok


Aneta Zając w kuchni jak Małgorzata Rozenek

Aneta Zając w kuchni jak Małgorzata Rozenek

Aneta Zając w bluzie z H&M

Aneta Zając w bluzie z H&M

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×