Szukaj

Zalana krwią Aneta Zając przeraziła fanów. Niestety, ale to nie jest przebranie na Halloween

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając zszokowała swoich obserwujących zdjęciem, na którym jest cała we krwi. Fani ruszyli z domysłami, co się jej przytrafiło?

Aneta Zając jest jedna z najbardziej lubianych aktorek serialowych w Polsce. Oczywiście robi karierę także poza srebrnym ekranem, ale to jej rola w Pierwszej miłości – gdzie od 16 lat wciela się w rolę Marysi, dała jej niezwykłą popularności i wierne grono fanów, którzy obserwują poczynania jej bohaterki, ale także i jej samej na Instagramie.

Ceniona jest także za to, że ma nienaganny wizerunek. Prywatnie jest mamą, która sama wychowuje synów – Roberta i Michała, którymi chętnie chwali się sieci, nie ujawniając ich wizerunku. Na próżno szukać skandali z jej udziałem. Portale rozpisują się jedynie o spektakularnej metamorfozie Anety, która bardzo schudła i teraz może się pochwalić idealna wręcz figurą.

W czwartkowy wieczór gwiazda zamieściła na profilu przerażającą fotografię.

Aneta Zając we krwi. Co się wydarzyło?

Aneta Zając pokazała się cała we krwi. Twarz, włosy, ubrania, wszystko umazane i trzeba przyznać, że robi to upiorne wrażenie. Fotografia z pewnością skupia uwagę, a posłużyła aktorce, żeby przekazać istotne dla fanów serialu, w którym gra, informacje. To nie jest przebranie na Halloween.

Napisała, że póki co kręcone są kolejne odcinki – mimo szalejącej pandemii. Wyraziła też nadzieję, że taki stan rzeczy pozostanie.

Czasami w pracy wyglądam tak. Nadal dla Was nagrywamy i mamy nadzieję, że to się nie zmieni  #covidtimes #pierwszamilosc #polsat #dominika #w #akcji #tvseries #atwork #idealny #makeup #na #halloween – napisała.

Fani serialu i aktorki bardzo się ucieszyli z wiadomości, które przekazała. Natychmiast tez ruszyły domysły, po co taka charakteryzacja.

  • Myslalam ze to antyprotest !Kobieta po aborcji splamiona krwią.
  • Jaki będzie odcinek z taką zakrwawioną rolą ? Będę wyczekiwać.
  • Aż się kurna rzęsy odkleiły…
  • Tej to wiecznie coś jest w tym serialu – piszą.

Prawda, że wygląda to przerażająco realistycznie?


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×