Krócej się już nie dało?! Aneta Zając wybrała ostre cięcie, zyskując młodzieżowy look. „Maturzystka gotowa na studniówkę”

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając postawiła na ostre cięcie! Udana metamorfoza? To pewne, choć nie ma wątpliwości, że wymagała sporo odwagi. Zdjęcie.

Aneta Zając w zawodzie aktorki zadebiutowała w 2000 roku. Zaczęła się wówczas wcielać w rolę Joli Wolniak w serialu TVP2, Na dobre i na złe. Później grała Anetę w Plebanii. Największą rozpoznawalność dały jej występy w Pierwszej miłości, gdzie wcielała się najpierw w Marię, a potem – w Dominikę. Gwiazda ma też na koncie role w filmach fabularnych, w tym w Pitbullu w reżyserii Patryka Vegi.

Prywatnie Aneta była partnerką Mikołaja Krawczyka – innego aktora, dobrze znanego z Pierwszej miłości. Z tego związku ma synów-bliźniaków: Roberta i Michała. Chłopcy przyszli na świat w marcu 2011 roku. Choć mama musi ich samotnie wychowywać, to nigdy nie narzeka na swój los. W rozmowie z magazynem Party przyznała, że jako singielka jest szczęśliwa.

Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie – powiedziała z dumą.

Ulubienica widzów Polsatu prężnie rozwija swoje zasięgi w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad ćwierć miliona internautów. Wczoraj pochwaliła się im nową fryzurą.

Aneta Zając postawiła na ostre cięcie. Zdjęcie

40-latka mocno skróciła włosy, co dało świetny efekt. Nowa fryzura odmłodziła ją o kilka dobrych lat. Również fani przyklasnęli idolce. W sekcji komentarzy zasypali ją komplementami. Co więcej, nie znalazła się ani jedna osoba, która oceniłaby przemianę krytycznie!

  • Ślicznie wyglądasz.

  • Nowa fryzura? Ładnie Aneto.

  • Super fotka Pani Aneto.

  •  Cudowna i śliczna Anetka.

  • Maturzystka gotowa na studniówkę – to niektóre wpisy internautów.

A jak wam się podoba Aneta Zając w krótkich włosach?


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Aneta Zając - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Aneta Zając. Jesienny spot Polsatu

Aneta Zając. Jesienny spot Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×