Aneta Zając pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. To jednak fryzura wywołała istny szał! Wow!

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając pokazała się w sukni ślubnej! Jakby tego było mało, to zaprezentowała całkiem nową fryzurę. Jak wyglądała?

Aneta Zając to aktorka, której ogromną popularność przyniosły występy w serialu Pierwsza Miłość. Tam od pierwszego odcinka wciela się w postać Marysi. Jej losy i momentami bardzo zawiłe życie widzowie pomimo upływu lat śledzą z zapartym tchem, a sama gwiazda jest ich ulubienicą. Grę w serialu połączyła z macierzyństwem. Jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Bliźniacy Robert i Michał niebawem będą świętowali 11. urodziny.

Zając przez lata obecności na małym ekranie zdążyła zaskarbić sobie wielką sympatię widzów. Wszystko to znalazło odzwierciedlenie także w sieci. Aneta prowadzi na Instagramie profil, który jest chętnie odwiedzany przez fanów. Jej konto śledzi niemal 270 tys. internautów. Dzieli się ona tam zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej praca od kuchni, ale też nie szczędzi kadrów z życia prywatnego. W piątek zaskoczyła zdjęciem w sukni ślubnej i naprawdę odlotowej fryzurze.

Aneta Zając w sukni ślubnej i nowej fryzurze

Aneta Zając jest autorką jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat jeśli chodzi o polski show-biznes. W pewnym momencie poczuła, że chce zmienić swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie. Postanowiła rozprawić się z dodatkowymi kilogramami i ostro wzięła się do pracy, a także wprowadziła dietę. Nie zabrakło też ćwiczeń i zmiany nawyków. Wszystko poskutkowało tym, że obecnie olśniewa zgrabnym ciałem. Może się pochwalić smukłą talią, a także szczuplutkimi nogami. Gwiazda niezmiennie zbiera za to sporo komplementów.

Nie ma więc co się dziwić, że jak pokazała się w kreacji ślubnej, to wywołała niemałe zamieszanie. Do tego na jej głowie całkowita zmiana – zamiast blond włosów, krótki rudy bob.

W przerwie między scenami, z kawką w dłoni, odpoczywam, pamiętacie te odcinki? – zapytała aktorka.

Zanim fani zorientowali się, że to plan zdjęciowy, mogli przeżyć niezły szok. W naszej galerii zdjęcia Anety Zając we wspomnianej wyżej kreacji, a także kilka innych, którymi podzieliła się w sieci.


Aneta Zając w sukni ślubnej

Aneta Zając w sukni ślubnej

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×