Szukaj

Aneta Zając pochwaliła się nową fryzurą i zachwyciła fanów. „Jak dla mnie petarda”

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając ma nowy kolor włosów, którym pochwaliła się na Instagramie. Internauci są zauroczeni jej tymczasową metamorfozą.

Aneta Zając karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku. To właśnie wtedy pojawiła się w Na dobre i na złe. Cztery lata później dołączyła do obsady serialu Pierwsza miłość, gdzie gra główną rolę. Gwiazda doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Poza planem spełnia się w roli matki Roberta i Michała.

Aktorka w trosce o prywatność dzieci nie pokazuje ich twarzy w social mediach. Co jakiś czas publikuje jednak zdjęcia, dzięki czemu internauci mogą obserwować, jak chłopcy dorastają. Świetny kontakt z bliźniakami ma nie tylko ich mama, ale także jej nowy partner, którego tożsamość również owiana jest tajemnicą. Mężczyźnie nie zależy na rozgłosie:

Aneta i jej ukochany lubią spędzać czas we dwoje za miastem, na Mazurach, czy nad Bałtykiem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że para poznała się dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych i że nowy partner nie jest związany z show-biznesem — jakiś czas temu donosiło „Party”.

Aneta Zając w różowych włosach. Jak wygląda?

Aneta Zając co jakiś czas zaskakuje internautów, publikując zdjęcia z domowego zacisza. Kilkukrotnie zwracała na siebie uwagę szałowymi metamorfozami. Do imponującej listy przemian może dopisać kolejną. Tym razem pokazała się światu w krótkich, różowych włosach. Zmiana była chwilowa, ale nie przeszła niezauważona.

Miłego dnia, pozytywne wibracje — napisała gwiazda.

Chociaż nowa fryzura aktorki to jedynie peruka, to i tak zachwyciła jej fanów. W komentarzach komplementują odmieniony wygląd gwiazdy:

  • Jak dla mnie to PETARDA. Pozdrawiam.
  • Bardzo ładnie, ale w blond i długich włosach chyba pani najpiękniej.
  • No i pięknie. Miłego dnia Pani Aneto.

Obawiamy się, że ze względu na umowę z produkcją Pierwszej miłości tak drastyczna zmiana wizerunku nie wchodzi w grę. Nie od dziś wiadomo, że aktorzy wcielający się w czołowe postaci każdą znaczącą metamorfozę muszą konsultować z twórcami. Wystarczy przypomnieć, co w tym temacie mówiła niedawno Kasia Cichopek:

Na metamorfozy nie pozwala mi moja praca. Jestem związana kontraktem z M jak Miłość z ciągłością mojej postaci, więc wszelkiego rodzaju zmiany, nawet jeżeli chodzi o długość włosów, już nie wspomnę o kolorze, muszą być wcześniej zgłoszone, konsultowane. Muszą być wpisane w scenariusz i cykl produkcji. Aby zgrać wszystko, żeby nie było kontynuacji jakiś zaległych scen.

Myślicie, że Aneta ma podobny zapis w kontrakcie?


Aneta Zając w odważnej fryzurze

Aneta Zając w odważnej fryzurze

Aneta Zając, Mikołajkowy Blok Reklamowy

Aneta Zając, Mikołajkowy Blok Reklamowy

Halloween 2020 - Aneta Zając

Halloween 2020 - Aneta Zając

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×