Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Aneta Zając wytoczyła ostre działa w kierunku Mikołaja Krawczyka! Wszystko przez feralną wigilię!

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk


Aneta Zając umieściła znaczące wpisy pod adresem Mikołaja Krawczyka

Przypomnijmy, że piękna Aneta Zając i przystojny aktor Mikołaj Krawczyk swojego czasu tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu. Para była ze sobą 7 lat, poznali się na planie serialu TVP Pierwsza miłość, natychmiast między nimi  zaiskrzyło, a owocem ognistego romansu była dwójka cudnych bliźniąt – Rafał i Michał. Jednak ich rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo.

Amant serialowy, wkrótce po tym, jak został ojcem, nieoczekiwanie zakochał się do szaleństwa w atrakcyjnej Agnieszce Włodarczyk, dla której zostawił rodzinę. Zdruzgotana tym rozwiązaniem Zając, postarała się wówczas, aby chłopcy mieli jak najmniejszy kontakt z nową partnerką swojego ojca. Jednak starania Zając zostały przerwane, bowiem romans kochliwego Krawczyka trwał krótko, aktor szybko rozstał się z Włodarczyk i zakochał się w kolejnej muzie. Tym razem wybranką jego serca była  aktorka – Sylwia Juszczak, z którą Zając miała rzekomo poprawne relacje.

Wojna trwa Zając i Krawczyka

Krawczyk w dalszym ciągu jest w związku z Juszczak. On z poprzedniego związku ma bliźnięta, ona natomiast wychowuje dorastającą już parę chłopców. Ślubu nie wzięli, jednak podobno na poważnie oboje myślą o swojej przyszłości. Do tej pory można było sądzić, że Mikołaj doskonale dogaduje się z byłą partnerką w temacie opieki nad synami. Jednak ostatnia wigilia rozwiała to wyobrażenie. Jak wcześniej informowaliśmy, Mikołaj Krawczyk, mimo umowy nie oddał synów Anecie w wigilię! Przypomnijmy, że według postanowienia sądu chłopcy mieli spędzać wigilię po równo z mamą i tatą.

Według postanowienia sądu chłopcy mają spędzać wigilię po równo z mamą i tatą. Ale Mikołaj, u którego przebywali synowie, nie przywiózł Anecie dzieci o umówionej porze. Przestał też odbierać telefony, kiedy próbowała skontaktować się z synami – twierdzi Fakt

Nikogo zatem nie dziwi fakt, że serce Anety Zając było rozdygotane! Planowała spędzić wieczór wigilijny z ukochanymi dziećmi, a finalnie ich nie widziała, a nawet nie złożyła im życzeń.

Aneta była rozdygotana. Nie dość, że nie widziała się z dziećmi w wigilię, to nawet nie mogła złożyć im życzeń. Mikołaj przywiózł je dopiero następnego dnia i nawet nie tłumaczył się ze swojego zachowania – dodaje informator Faktu.

Aktorka była w ogromnym stresie, nie kryła więc swojego wielkiego rozczarowania zaskakującym zachowaniem Krawczyka. Tym bardziej, że jak twierdzi tabloid wypełnia wszystkie postanowienia sądu i w żaden sposób nie ograniczała Mikołajowi kontaktu z chłopcami. Rozsierdzona matka postanowiła lekko dopiec niepokornemu Mikołajowi. Niespodziewanie na swoim profilu Instastory Zając umieściła sugestywne wpisy. Każdy, kto poznał historię wigilijną Zając i Krawczyka, doskonale wie, kto jest adresatem tych kąśliwych treści.

 Jeżeli dzieci mają prawo spędzić część Wigilii z matką, drogi ojcze, nie pozwól im na to. Jeżeli dzieci mają prawo do kontaktu telefonicznego z matką, drogi ojcze nie pozwól im na to. A na koniec drogi ojcze, spójrz w lustro i przyjmij te oto owacje na stojąco. Śmiać się czy płakać?- brzmi odezwa Zając

Te ostre słowa są z całą pewnością skierowane do Krawczyka. W tak spektakularny sposób aktorka postanowiła dopiec Mikołajowi za jego wybryk świąteczny. Czy jednak medialne pranie brudów rodzinnych jest dobrym sposobem na rozwiązanie problemów? Jest to raczej mało prawdopodobne, jedno jest jednak pewne, o Zając i Krawczyku jest znowu głośno! Tylko co na to wszystko dzieci?

To z pewnością okaże się już niebawem.

Przebojowa finalistka z „Project Runway” żyje jak prawdziwa księżniczka! Najpierw wzięła bajkowy ślub, a teraz realizuje egzotyczną podróż poślubną! Tylko pozazdrościć!

Tak polskie gwiazdy spędzają święta! Anna i Robert Lewandowscy, Weronika Rosati, Marina, Małgorzata Rozenek… [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Koszmar wigilijny Anety Zając. Była rozdygotana, bo Mikołaj Krawczyk wywinął jej niezły numer!

Czy Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pasują do siebie?Komentarzy: 4


Gośćxxx | 15 stycznia 2018, 09:44

ja na twoim miejscu bym się wstydził,Ojcu R.najwyższemu jaja lizałeś i taki wpis???wstydź się zbo…..


Gość | 2 stycznia 2018, 16:48

Wielki tatuś , na chrzcie dzieci nie był , a tu się nie dał z opłatkiem podzielić , co za gnój


Gość | 30 grudnia 2017, 21:01

Poniewaz Anetka bez niego nie istnieje:)) wiec sieje ferment i niepawde….zeby tylko bylo glosnio o niej…biedne dzieci …..


Gość | 30 grudnia 2017, 14:35

Serio?? To jest ich sprawa, czemu to wyszło na światło dzienne?


Dodaj komentarz
×