Aneta Zając wrzuciła słodkie zdjęcie z synami. Fanka poruszyła trudny temat. W odpowiedzi gwiazda nawiązała do ojca chłopców

Aneta Zając o miłości

Aneta Zając o miłości

Aneta Zając pokazała urocze zdjęcie ze swoimi synami. Chłopcy rosną, jak na drożdżach, a ona nie ukrywa, że jest dumną mamą. Fotografia sprowokowała jednak fankę do osobistego pytania. Jak wybrnęła aktorka?

Widzowie uwielbiają Anetę Zając za rolę w serialu Pierwsza miłość, ale także za jej nienaganny medialny wizerunek. Nie jest bohaterką skandali, skupia się na projektach zawodowych i ostatnio na walce o idealną sylwetkę, a najważniejsi są dla niej synowie – Robert i Michał, których wychowuje samotnie.

Aktorka świetnie sobie radzi w roli matki. To dla niej najważniejsze, lecz niełatwe zadanie. Sama radzi sobie ze wszystkimi trudnościami. O tym, jak to jest, kiedy się w pojedynkę zajmuje dziećmi, powiedział kiedyś w wywiadzie.

Jestem bardzo dobrze zorganizowaną osobą. Oczywiście nie dawałabym sobie tak dobrze rady, gdyby nie pomoc dziadków. Jednych i drugich. Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie – mówiła w Party.

Dlaczego Aneta Zając nie upublicznia wizerunku synów?

Aktorka jest bardzo aktywna na Isntagramie. To tam dzieli się efektami swojej spektakularnej metamorfozy – bardzo schudła, a także swoją pasją, jaką jest gotowanie. Pokazuje projekty zawodowe, a także fragmenty mieszkania.

Najważniejsi są jednak dla niej synowie. Aneta należy do tych gwiazd, które zdecydowały się nie upubliczniać wizerunku dzieci. Jednak na jej profilu jest sporo zdjęć z chłopcami – zawsze pozują tak, żeby nie było widać ich twarzy.

Kiedy niedawno opublikowała fotografię z Robertem i Michałem, rozczuliła fanów. Przytulają się we troje i widać, że mają silną więź.

A Wam jak mija wieczór? #myboys #love #wieczorne #rytuały #naszechwile #przytulaski #sunday #mood #hugs

Post sprowokował jedna z fanek do osobistego pytania. Nawiązała do faktu, że ojciec chłopców jakiś czas temu upublicznił ich wizerunek. Zadała pytanie wprost.

Czemu nie pokazuje Pani twarzy chłopaków skoro tata juz ich pokazał?

Aneta odpowiedziała z wielką klasą, rozwiewając wszelkie wątpliwości:

Ja szanuje ich zdanie i ich prawo do prywatnosci. Pozdrawiam.

Przypomnijmy, że chłopcy mają już 9 lat, więc zapewne także i swoje zdanie na wiele tematów. Trzeba przyznać, że Aneta Zając robi wspaniałą robotę jako matka.


Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Aneta Zając pokazała synów

Aneta Zając pokazała synów

Aneta Zając z synami buszują w kuchni

Aneta Zając z synami buszują w kuchni

Komentarze

  • Catherine pisze:

    Ładne dzieci, ogarnięty matka, to szuka idiotę ciągle nowego a pseudo kariery tego bufona, to już koniec na stówę. Szacunku nie wzbudza nigdzie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×