Gwiazdy chwalą się zdjęciami na Tindera. Nikt nie przebije rozbieranej fotki Anety Zając

Aneta Zając: Tinder

Aneta Zając: Tinder

Aneta Zając zdjęciem na Tindera wywołała poruszenie wśród internautów. Gwiazda pokazała się w odważnej, bardzo zmysłowej pozie. Odsłoniła sporo ciała. Zachwytom nie ma końca.

Od kilku dni internet ogarnęła nowa zabawa: Dolly Parton Challenge, obrazująca, jak często forma przekazu (często podświadomie) dostosowana jest do odbiorcy i kontekstu. Ze zdjęć publikowanych przez gwiazdy możemy dowiedzieć się, jak bardzo elastycznie potrafią dostosować się do różnych sytuacji: w pracy, dla znajomych, dla lansu i na randce.

Szczególnie ostatnia z wymienionych opcji wywołuje najwięcej emocji wśród obserwatorów. Celebryci publikują często intymne, wyzywające zdjęcia, na których nie brakuje dwuznacznych poz. Ostatnio swoją idealną fotką na Tindera pochwaliła się Aneta Zając.

Aneta Zając: zdjęcie na Tindera rozgrzało internautów

Aktorka w 2012 roku, po siedmiu latach związku, rozstała się z ojcem swoich dzieci. Od tego czasu nie potwierdziła żadnych doniesień o nowym partnerze, choć w tym temacie nie brakowało spekulacji. Łączono ją z wieloma znanymi mężczyznami, np. ze Stefano Terrazzino, z którym wygrała Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami, i z byłym partnerem Anny WendzikowskiejPatrykiem Ignaczakiem.

Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Gwiazda konsekwentnie zapewnia, że jest singielką. W niedawno udzielonym wywiadzie przyznała, że „jest zakochana, ale w życiu”. Tymczasem okazuje się, że odtwórczyni roli Marysi z Pierwszej miłości ma wszystkie zadatki ku temu, by na Tinderze wyłowić niejednego przystojniaka.

Aneta Zając w ramach Dolly Parton Challenge zamieściła swój kolaż zdjęć, które idealnie wpisują się w stylistykę narzuconą przez większość użytkowników Facebooka, Instagrama, LinkedIna czy Tindera. W przypadku portalu randkowego gwiazda poszła na całość.

Zając, która niechętnie publikuje w sieci wyzywające zdjęcia, na potrzeby wirtualnej zabawy pokazała się w stroju Ewy. Niezwykle apetyczna fotografia powstała dwa lata temu, gdy aktorka przyjęła propozycję sesji dla Playboya. Aneta odważnym aktem udowodniła, że po burzliwym związku, w stu procentach odzyskała swoją kobiecość.

Internauci momentalnie oszaleli na jej punkcie. W komentarzach pojawiła się masa ochów i achów na temat potencjalnego zdjęcia Anety Zając na Tindera:

  • Wersję Tinder pamiętam bardzo dobrze. Ogień!
  • Fota na Tindera najlepsza.
  • Facebook i Tinder wow! Reszta też super!
  • Powiem ci że też nie mógłbym ci się oprzeć.
  • Klikałbym w prawo, albo od razu wysłałbym superlajka – piszą podnieceni internauci.

Może to sygnał do tego, by Aneta Zając założyła profil w aplikacji randkowej? Jak widać po wpisach jej fanów, na brak kandydatów na męża raczej nie powinna narzekać.


Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aneta Zając – premiera kalendarza ATM 2020

Aneta Zając – premiera kalendarza ATM 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×