Szukaj

Aneta Zając zgarnia kontrakt za kontraktem. Tym razem reklamuje perfumki za 9,99 złotych

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając po metamorfozie nie może narzekać na brak pracy, czy nudę. Na jej profilu na Instagramie co rusz pojawiają się kolejne posty sponsorowane. 

Aneta Zając w zeszłym roku przeszła metamorfozę. Wzięła się ostro za siebie i swoje dodatkowe kilogramy. Efekty jej przemiany mogą podziwiać wszyscy na prowadzonym przez gwiazdę koncie społecznościowym. Aktorka co chwila dodaje nowe zdjęcia, czym wprowadza w zachwyt i osłupienie obserwujące ją osoby.

Bohaterka Pierwszej Miłości zmaga się z chorobą tarczycy, w związku z czym musiała zmienić na dietę. Teraz w jej menu główną rolę odgrywają warzywa, owoce i inne produkty, które zawierają dużą ilość błonnika. Stawia na lekkostrawne posiłki. Wykluczyła więc takie produkty jak makaron, cukier oraz tłuste mięso. Jest także aktywna fizycznie, chociaż siłownie są nadal zamknięte, to chętnie uprawia jogę w zaciszu domowym.

Aneta Zając ma talię osy

Aneta Zając dzięki diecie i ćwiczeniom schudła już ponad 10 kilogramów. Ta niesamowita przemiana z pewnością kosztowała ją wiele pracy i wyrzeczeń. Jednak efekty są widoczne gołym okiem. Widzimy je zarówno na udostępnionych zdjęciach, jak i w licznych relacjach. Ostatni post gwiazdy również to potwierdza.

Aktorka, stojąc na tarasie, pozuje ubrana w czerwoną sukienkę. Łączyła się ze studiem jednego z programów, którego była gościem. Dzięki tej pozie i dopasowanej kreacji sylwetka gwiazdy była bardzo widoczna. W oczy rzucał się brzuch, który jest bardzo płaski.

Aneta Zając reklamuje perfumy za 9,99 złotych

Spektakularną metamorfozę zauważyli także producenci znanych marek. Nic więc dziwnego, że Aneta co rusz dostaje kolejne propozycje współpracy. Na swoim profilu w mediach społecznościowych miała już sporo postów sponsorowanych dotyczących różnych produktów. Ostatnio były to podpaski.

Aktualnie w jej relacji możemy zobaczyć super tanie perfumy, które aktorka z wielką ochotą zachwala. Jak wspomina w nagranym wideo, to między innymi dzięki nim miała cudowny weekend. Proponowane przez nią produkty są inspirowane zapachami znanych marek. Można je nabyć w promocyjnej cenie 9,99 złotych.


Aneta Zając reklamuje perfumetki

Aneta Zając reklamuje perfumetki

Aneta Zając reklamuje perfumetki

Aneta Zając reklamuje perfumetki

Aneta Zając reklamuje perfumetki

Aneta Zając reklamuje perfumetki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×