Szukaj

Aneta Zając pokazała nowe zdjęcie synów. To już nie są mali chłopcy

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając rzadko chwali się kadrami, na których możemy oglądać jej synów. Bliźniacy sporo wyrośli i nie są już maluszkami. Nadal jednak chętnie tulą się do swojej mamy. Zobaczcie. 

Aneta Zając jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Od lat wciela się w postać Marysi w serialu Pierwsza miłość, dzięki której zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. W zeszłym roku zwróciła na siebie uwagę dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Udało jej się zrzucić sporo zbędnych kilogramów.

Teraz aktorka zachwyca zgrabną figurą i filigranową sylwetką. Pod zdjęciami na jej profilu na Instagramie nie brakuje komplementów na temat wąskiej talii i szczupłych nóg. Nawet podczas kwarantanny Aneta nie miała zamiaru odpuszczać i mocno wzięła się do pracy. Swój salon zamieniała w salę do ćwiczeń, co poskutkowało jeszcze lepszym wyglądem.

Aneta, gdy nie jest na planie Pierwszej miłości, wolny czas stara się poświęcić ukochanym synom. Gwiazda wychowuje bliźniaków, którzy są już coraz starsi. Ich mama od czasu do czasu wrzuca do sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak szybko rosną jej pociechy.

Aneta Zając pokazała synów. To już duzi chłopcy

Aneta w czasie izolacji i pandemii pokazywała sporo kadrów z codziennego życia. Mogliśmy zobaczyć, jak oddaje się swojej kulinarnej pasji, albo spędza czas z synami, Robertem i Michałem, którzy przyszli na świat w 2011 roku. Chłopcy nie są częstymi gośćmi na profilu gwiazdy. Posty z ich udziałem pojawiają się rzadko. Na szczęście i od tej reguły jest wyjątek.

Ostatni czas nie jest łatwy dla rodziców. Większość z nich musi sobie radzić z pracą zawodową i zdalnymi lekcjami swoich dzieci. Jedną z takich mam jest Aneta. Ma ona jednak teraz więcej czasu na to, by spędzać go w towarzystwie ukochanych synów. Na jej profilu właśnie pojawił się piękny kadr, na którym tuli swoich młodych mężczyzn. Widać, że to już nie są maluszki.

Lekko rozmazani, ale szczęśliwi i to nie tylko z tego powodu, że jeszcze mieścimy się we trójkę na jednym fotelu – podpisała zdjęcie.

 


Aneta Zając pokazała synów

Aneta Zając pokazała synów

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×