Szukaj

Dumna Aneta Zając chwali się nowym partnerem. Jego relacja z synami aktorki jest imponująca. Ojczym na medal

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając podzieliła się w sieci kolejnym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jej synów i nowego partnera. Widać, że mają ze sobą doskonały kontakt. Mężczyzna idealnie spełnia się w roli ojczyma. Zobaczcie, jak dba o chłopców.

Aneta Zając to aktorka doskonale znana widzom z serialu Pierwsza Miłość. Dzięki roli Marysi, w którą wciela się od bardzo wielu lat, zyskała sobie sympatię i uznane fanów. Popularność z małego ekranu szybko przeniosła się także do sieci, gdzie internauci bardzo skrupulatnie śledzą to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Gwiazda ku ich uciesze jest bardzo aktywna w sieci i na bieżąco informuje, co dzieje się w jej życiu. Jakiś czas temu bardzo głośno było o jej wielkiej metamorfozie.

Aktorka postanowiła zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów i ostro wzięła się do ćwiczeń. Jej wysiłek przyniósł znakomite efekty i w niedługim czasie zaprezentowała się całkowicie odmieniona. Zachwyca szczupłymi nogami, smukłą talią i filigranową figurą. W czasie pandemii również nie zamierzała odpuszczać, a swój salon zamieniła w mini salkę do ćwiczeń. Aneta jest też doskonałym przykładem na to, że kariera idzie w parze z macierzyństwem. Gwiazda wychowuje dwóch synów.

Aneta Zając pokazała piękny rodzinny kadr

Aneta Zając każdą chwilę wolną od pracy stara się poświęcać swoim ukochanym synom. Bliźniacy to już duzi chłopcy, a dzięki kadrom, które zamieszcza w sieci ich mama, możemy podglądać, jak szybko rosną. Michał i Robert przyszli na świat w 2011 roku. Niestety z ojcem dzieci gwiazda nie ułożyła sobie życia. Całkiem niedawno jednak poinformowała, że znowu jest zakochana. W social mediach zaczęły się pojawiać nieśmiałe zdjęcia jej partnera. Wiadomo jednak było, że łączy ich coś więcej.

Jak widać na kolejnych publikacjach, wybranek Anety doskonale dogaduje się z jej synami. Chłopcy złapali z nim świetny kontakt i już jakiś czas temu aktorka pokazywała, kadry, na których możemy zobaczyć, jak chłopcy gotują razem z ojczymem. Teraz na jej profilu pojawiło się zdjęcie wprost ze spaceru. Ukochany dosłownie nosi jej synów na rękach. Fotografię opatrzyła jedynie uśmiechem.

Widać, że chłopcy są bardzo zżyci z partnerem swojej mamy, co na pewno bardzo dobrze wróży dla przyszłości tej relacji. Aneta jest jednak bardzo konsekwentna w swoich publikacjach i nie ujawnia twarzy ani swoich synów, ani ukochanego.


Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Aneta Zając z partnerem i dziećmi na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×