Aneta Zając pozuje z synami w łazience. Jest bardzo stylowo i trochę jak w dżungli

Aneta Zając - łazienka

Aneta Zając - łazienka

Aneta Zając wpuściła internautów do swojej łazienki. Wnętrze jest pięknie urządzone, a świetnie się w nim czujące rośliny przywodzą na myśl domową dżunglę.

Widzowie uwielbiają Anetę Zając przede wszystkim za rolę w serialu Pierwsza miłość, ale także za jej nienaganny wizerunek medialny, bo ich ulubienica nie bywa bohaterką skandali, za to skupia się na projektach zawodowych, a także na walce o zdrowie i o idealną sylwetkę. Najważniejsi są dla niej synowie – Robert i Michał, których wychowuje samotnie.

Zobacz: Zając pokazała nowe zdjęcie synów. To już nie są mali chłopcy

Świetnie sobie radzi w roli matki. Sama radzi sobie ze wszystkimi trudnościami, które napotyka w codziennym życiu. O tym, jak to jest, kiedy się w pojedynkę zajmuje dziećmi, powiedziała kiedyś w wywiadzie.

Jestem bardzo dobrze zorganizowaną osobą. Oczywiście nie dawałabym sobie tak dobrze rady, gdyby nie pomoc dziadków. Jednych i drugich. Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie – mówiła w Gali.

Zbudowała bardzo silną więź z chłopakami, którzy niedawno skończyli 10 lat. Każdy jej post na Instagramie o tym świadczy. Dzisiaj pozują razem w łazience, a Aneta żartuje z internautami.

Aneta Zając pokazała łazienkę

Niedawno do rodziny Anety dołączył jej nowy partner. Chłopcy złapali z nim świetny kontakt i już jakiś czas temu aktorka pokazywała, kadry, na których możemy zobaczyć, jak chłopcy razem z nim przygotowują posiłek.

Szczęście kwitnie, a Aneta udowodniła po raz kolejny, że humor jej nie opuszcza. Pokazała zdjęcie z synami z łazienki i pyta internautów:

Ile dłoni widzicie na zdjęciu? U nas nawet przy myciu rąk jest wesoło (…) – napisała.

My przy okazji zaglądamy do wnętrza. W aranżacji dominuje klasyczna biel, jednak aktorka, projektując mieszkanie, przełamała ją florystycznymi deseniami. Na kaflach widać motyw liści, który idealnie komponuje się z brązowym, imitującym popękaną korę blatem. Ważnym dodatkiem wystroju jest szara donica z pięknym zamiokulkasem. Widać, że roślina świetnie czuje się w miejscu, które dla niej wybrała Aneta. Stwarza wrażenie domowej mini dżungli.

Zdjęcia innych pomieszczeń w domu aktorki w naszej galerii.


Aneta Zając pokazała łazienkę

Aneta Zając pokazała łazienkę

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×