Szukaj

Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

Zdjęcie (1) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[1/14] Aneta Zając ma doskonałą sylwetkę - Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Zdjęcie (2) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[2/14] Aneta Zając w Tańcu z gwiazdami

Zdjęcie (3) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[3/14] Aneta Zając buty- Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Zdjęcie (4) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[4/14] Aneta Zając - Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Zdjęcie (5) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[5/14]

Zdjęcie (6) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[6/14] Aneta Zając sporo schudła - Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Zdjęcie (7) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[7/14]

Zdjęcie (8) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[8/14] scena z: Popek, Aneta Zając, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zdjęcie (9) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[9/14] Aneta Zając z dziećmi na zakupach

Zdjęcie (10) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[10/14] Aneta Zając w bikini

Zdjęcie (11) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[11/14] Aneta Zając na diecie sałatkowej

Zdjęcie (12) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[12/14] Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki

Zdjęcie (13) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[13/14] Aneta Zając jest brunetką

Zdjęcie (14) Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

[14/14] Aneta Zając przytyła

×