Szukaj

Aneta Zając traci kilogramy dzięki nowej diecie! W „Tańcu z gwiazdami” pokazała efekty odchudzania! Jest zmiana!

Aneta Zając, w piątkowy wieczór, pojawiła się wśród publiczności Tańca z gwiazdami. Aktorka prezentowała się wyśmienicie, co było zasługą nie tylko jej stylizacji, ale także smukłej sylwetki. Gwiazda sporo schudła. W jaki sposób? 

Aneta Zając, w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmieniła. Gwiazda nie tylko została mamą, ale przeszła niewyobrażalną metamorfozę i z dziewczyny z sąsiedztwa, przeobraziła się w prawdziwą seksbombę. Na tym zatrzymać się nie chciała.

Właśnie dlatego podobno jakiś czas temu przeszła na dietę, a także znalazła trenera personalnego, o czym jakiś czas temu informował Fakt: 

Aneta była ostatnio na wakacjach i pokazywała w sieci głównie zdjęcia swojej twarzy na tle krajobrazów. A przecież celebrytki prześcigają się teraz w zamieszczeniu seksownych zdjęć swoich sylwetek w bikini – przyznał informator tabloidu.

Zobacz: Zając przyłapana z synami na zakupach. Schudła? Efekty diety widać z daleka

Aneta Zając w Tańcu z gwiazdami. Sporo schudła

Efekty widoczne są już gołym okiem. Gwiazda prezentuje się doskonale, co widać było podczas jubileuszowego, setnego odcinka Tańca z gwiazdami. Aktorka zasiadła wśród publiczności i już z daleka przyciągała uwagę. Wszystko przez dobrze dobraną, przepiękną stylizację.

Zając ubrała się w białą bluzkę, z głębokim dekoltem. Zarzuciła na nią marynarkę ze wzorem w zebrę. Do stylizacji dopasowała skórzane, przylegające do ciała spodnie, zakończone nieco za kolanem. Dobrała do nich czarną torebkę, która pasowała idealnie.

Na uwagę zasługuje także makijaż Anety. Gwiazda zdecydowała się na wieczorowy makijaż, który podkreśliła lekko falowanymi włosami. Wyglądała przepięknie.

Zobacz: Aneta Zając pokazała synów podczas wspólnej zabawy. Są jak dwie krople wody

Aneta Zając w Tańcu z gwiazdami. Gwiazda sporo schudła

Aktorka, podczas jubileuszowej edycji nie pojawiła się przypadkowo. Warto przypomnieć, że to właśnie ona w 2014 roku zdobyła Kryształową Kulę. Wówczas tańczyła w parze ze Stefano Terazzino.

Zobacz: Aneta Zając zmieniła się diametralnie! Teraz o tytuł najpiękniejszej gwiazdy może rywalizować z samą Marceliną Zawadzką!


Aneta Zając ma doskonałą sylwetkę - Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Aneta Zając ma doskonałą sylwetkę - Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Aneta Zając w Tańcu z gwiazdami

Aneta Zając w Tańcu z gwiazdami

Aneta Zając buty- Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Aneta Zając buty- Taniec z gwiazdami, odcinek jubileuszowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×