Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Zakochani Anna i Robert Lewandowscy przyłapani na greckich wakacjach z Klarą! Wow, co za ciało! Trenerka wygląda jak aniołek Victoria’s Secret! Paparazzi zrobili im mnóstwo genialnych zdjęć z ukrycia!
Zakochani Anna i Robert Lewandowscy przyłapani na greckich wakacjach z Klarą! Wow, co za ciało! Trenerka wygląda jak aniołek Victoria’s Secret! Paparazzi zrobili im mnóstwo genialnych zdjęć z ukrycia!

Zakochani Anna i Robert Lewandowscy przyłapani na greckich wakacjach z Klarą!...

Zakochani Anna i Robert Lewandowscy przyłapani na greckich...

Nie żyje 47-letni polski muzyk. Zginął w tragicznym wypadku
Nie żyje 47-letni polski muzyk. Zginął w tragicznym wypadku

Nie żyje 47-letni polski muzyk. Zginął w tragicznym wypadku

Nie żyje 47-letni polski muzyk. Zginął w tragicznym...

Joanna Krupa WYSZŁA ZA MĄŻ! Modelka zagrała wszystkim na nosie i cichaczem złożyła przysięgę!
Joanna Krupa WYSZŁA ZA MĄŻ! Modelka zagrała wszystkim na nosie i cichaczem złożyła przysięgę!

Joanna Krupa WYSZŁA ZA MĄŻ! Modelka zagrała wszystkim na nosie i...

Joanna Krupa WYSZŁA ZA MĄŻ! Modelka zagrała wszystkim...

Dziś poniedziałek, 23.07.2018

Mikołaj Krawczyk zgotował Anecie Zając problemy?! Wszystko wyszło na jaw dopiero teraz

Mikołaj Krawczyk i Aneta ZającAneta Zając pracuje za dwoje by zapewnić synom przyszłość

Wydawało się, że romans Anety Zając i Mikołaja Krawczyka, przeniesiony do życia z planu Pierwszej Miłości nie może skończyć się źle. Młodzi, piękni, utalentowani, szybko powiększyli rodzinę o dwójkę słodkich chłopców i mieli u stóp cały świat. Niestety, coś zaczęło się psuć, coś poszło nie tak i w efekcie para się rozstała. Jak się okazuje, to nie był koniec problemów Anety.

Jak donosi Fakt, Mikołaj nie poczuwa się do płacenia całej kwoty alimentów zasądzonych podczas rozprawy, uważając, że są zbyt wygórowane. 3 tysiące miesięcznie na dwójkę sześciolatków to nie byle co, a choć Aneta nie zarabia źle, aktorka stwierdziła, że chce zabezpieczyć przyszłość swoją i synów:

Kiedy w wakacje Mikołaj przestał częściowo łożyć na dzieci, Aneta uznała, że nie ma wyjścia, musi więcej pracować – wyjawia źródło tabloidu

Gwiazda przyjęła pracę w spektaklu Dwie połówki pomarańczy, jednak konieczność wyjeżdżania w długie trasy z przedstawieniem zrodziła nowy problem. Mikołaj zajmuje się synami jedynie w weekendy, a ktoś musiał ich pilnować gdy mama grała w odległych miastach. Z pomocą przyszli niezawodni dziadkowie!

Zapewnili, że przecież mogą zostawać z chłopcami, gdy ona będzie podróżować po Polsce. W końcu w obecnej sytuacji zarobki są najważniejsze. Poza tym Robert i Michałem poszli już do szkoły i też rozumieją, że mama musi pracować. Aneta gra teraz w trzech spektaklach i serialu Pierwsza Miłość. Dzięki temu wystarcza jej na utrzymanie rodziny – dodaje informator

Taka mama to prawdziwa bohaterka!

Aneta Zając seksowna jak nigdy! Zainspirowała się Monicą Bellucci! Zobaczcie jak odtworzyła kultowe zdjęcia! [ZDJĘCIA]

 

Aneta Zając na ostatnim zdjęciu to istny demon seksu! Słynna okładka Playboya nawet nie umywa się do tej gorącej foty! „Niech Mikołaj widzi co stracił”

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spotkają się w sądzie?! Wojna byłych partnerów!Czy lubisz Anetę Zając?

Komentarzy: 8


Gość | 13 stycznia 2018, 22:36

Pani Aneta jest piękną kobietą i jeszcze ułoży sobie życie z kimś kto z pewnością da jej szczęście i stabilizację gdyż zasługuje na to.Życzę Jej tego z całego serca☺??


Gość | 28 listopada 2017, 07:52

Należy zadać sobie pytanie co z tą Panią jest nie tak ? Że przez tyle lat nie potrafi ułożyć sobie życia i żyje non stop przeszłością …


GdzieWesele.pl poleca | 17 listopada 2017, 15:17

Taka fajna kobieta, a on ją zostawił dla innej! :O


Gośćs | 17 listopada 2017, 11:06

ogier zamiast dzieciom zapewnic byt , a matka zeby miala wiecej czasu dla dzieci to, taki knur splodzi dzieci, a pozniej ich pozbawia lepszego bytu ! ojciec za dyche nawet by sie wstydzil , nie dosc, ze zostawil dzieci dla lochow to, jeszcze te dzieciowiny malo kiedy matke widza !


Goscgrzyb | 17 listopada 2017, 10:10

następny zupek ucieka od odpowiedzialności jesteś dupkiem Mkołami wstyd mi za ciebie jako faceta żeby kobieta robi la bo cię niestac na alimenty to po prostu żenujące jest.


Gość | 17 listopada 2017, 08:08

Jola, tutaj też piszesz?… hahaha. Jak miło. Pięknie się wysypujesz;)


Gość | 17 listopada 2017, 07:43

Ojczulek woli utrzymywać następna kochanice a własne dzieci są dla niego niczym ale na starość będzie szukać pomocy u swoich dzieci co za podły drańzrobić dzieciaki to było mu miło ale odpowiedzialność za nim i utrzymanie spada na barki matki chamski szowinista i laluś


Gość | 16 listopada 2017, 22:20

Biedactwo. Oj jak mi cię szkoda


Dodaj komentarz
×