Aneta Zając świętuje trzecią rocznicę rozstania z… To była toksyczna relacja. „Jestem sobie za to wdzięczna”

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając od lat ma wizerunek grzecznej, miłej i rozważnej kobiety. Nigdy nie wywołała żadnego skandalu, nie miewa głośnych romansów. Ale okazuje się, że nawet ona zmagała się w swym życiu z wyjątkowo paskudnym nałogiem, który mógł ją kosztować zdrowie. Na szczęście w porę się opamiętała.

Kiedy 6 lat temu Aneta Zając w przedstawieniu teatralnym Kiedy kota nie ma zagrała frywolną Jennifer, kobietę lubiącą towarzystwo mężczyzn, podchodzącą do życia lekko imprezowiczkę, zdecydowała się także przy tej okazji na ostrą sesję fotograficzną. Pozowała wtedy z papierosem, czym zaszokowała swoich fanów. Nie mieściło im się w głowie, że ich ulubiona aktorka, a prywatnie rozsądna mama dwóch synów, z własnej woli się truje. Mieli jednak nadzieję, że papieros na sesji był tylko rekwizytem.

Potem jednak Aneta Zając została przyłapana z papierosem już w życiu prywatnym – zaciągała się dymem po treningu do Tańca z gwiazdami, który to program zresztą wygrała. Jeszcze później wyszło na jaw, jak bardzo była uzależniona.

Był czas, gdy Aneta paliła papierosa za papierosem. Miała wtedy trudną sytuację w domu, a palenie pomagało jej zabijać stres. Bardzo chciała pozbyć się nałogu, miała wyrzuty sumienia, że synom nie daje dobrego wzorca – opowiadała jej koleżanka cytowana przez tygodnik Świat i Ludzie.

Aneta Zając rzuciła papierosy

Jednak udało jej się rozstać z nikotyną i co najważniejsze nigdy nie wróciła do nałogu. Choć zapewne nie było to dla niej łatwe, bo nie tylko choroba Hashimoto, na którą cierpi, ale i właśnie brak nikotyny w organizmie zaowocował tym, że aktorka zaczęła tyć. Mimo to, nie poddała się.

Dziś mijają trzy lata od kiedy pożegnałam się z papierosami i jestem sobie za to wdzięczna – napisała na Instagramie.

Fani nie kryją, że są z niej dumni.

  • Brawo.
  • Gratulacje.
  • Tak trzymać – piszą.

My też gratulujemy!

Zobacz także: Druzgocący widok na profilu Anety Zając. Jej serce rozpadło się na milion kawałków, nasze też


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając w zmysłowej kreacji

Aneta Zając w zmysłowej kreacji

Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×