Szukaj

Nowy związek Anety Zając. Wypłynęły kolejne szczegóły. Kim jest jej partner i jak się poznali?

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając jest w związku, o czym niedawno poinformowała fanów. Jak długo spotyka się z nowym partnerem? Dwutygodnik podaje szczegóły. 

Aneta Zając przeszła niesamowitą metamorfozę — schudła już ponad 10 kilogramów. Cieszy się szczupłą sylwetką, którą mogą podziwiać internauci obserwujący jej profile w social mediach. Aktorka co jakiś czas dodaje zdjęcia, które zachwycają sieć. Gwiazda na swoim Instagramie dzieli się nie tylko efektami metamorfozy, ale niedawno właśnie tam pochwaliła się nowym związkiem.

Na Instastory Zając pojawiła się relacja, na której widać, jak zgodnym krokiem idzie z tajemniczym mężczyzną. Filmikowi towarzyszył napis po angielsku: razem lepiej. Chociaż gwiazda nie zdradziła, kim jest jej towarzysz, jakiś czas później pokazała kolejny wspólny kadr. Tym razem aktorka i jej towarzyszy wypoczywali na Mazurach. Zakochani na spacerze nie mogli oderwać od siebie rąk.

Aneta Zając: nowy partner. Kim jest?

Pomimo że Aneta Zając milczy na temat nowej relacji, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Jedna z nich we Fleszu zdradziła, że aktorka jest w związku od około dwóch miesięcy. Na razie z partnerem nie chcą jednak afiszować się ze swoją relacją:

Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość — mówi znajomy Zając.

Dwutygodnik dodaje, że chociaż każdy z partnerów na co dzień mieszka w Warszawie, mają swoje ulubione miejsca, które znajdują się z dala od stolicy:

Aneta i jej ukochany lubią spędzać czas we dwoje za miastem, na Mazurach, czy nad Bałtykiem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że para poznała się dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych i że nowy partner nie jest związany z show-biznesem — czytamy w dwutygodniku.

Relacja Zając i jej nowego towarzysza życia rozwija się z daleka od błysków fleszy. Podobno ukochanemu aktorki zależy na tym, by zachować anonimowość.


Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając z partnerem

Aneta Zając z partnerem

Aneta Zając

Aneta Zając

Dodaj komentarz

  • Anastazja pisze:

    Dobrze i niech sobie układa życie tylko nie wrzucajcie tych zdjęć z nogami. Jak niechce ujawniac partnera jej sprawa ale po co takie foty wrzucac?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×