Jeśli myślicie, że widzieliście już HOT fotki Anety Zając, to się mylicie. Dopiero teraz opublikowała petardę

Aneta Zając - zdjęcie bez stanika

Aneta Zając - zdjęcie bez stanika

Aneta Zając nie przestaje zadziwiać. Odkąd bardzo schudła pokazuje w sieci coraz odważniejsze zdjęcia. Teraz jednak przeszła samą siebie, ma dekolt aż do pasa! Ale to nie wszystko.

Aneta Zając, to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom może cieszyć się szczupłą sylwetką i lepszym zdrowiem. Na co dzień spełnia się jako samodzielna mama. Jest pełna życia i optymizmu, nie sposób jej nie lubić. Co jakiś czas raczy też swoich fanów nowymi fotografiami. Tym razem sięgnęła do archiwum. Myślicie, że teraz wygląda HOT? To popatrzcie na jej dawne zdjęcie.

Aneta Zając na dawnej fotografii pokazała głęboki dekolt. Jak wyglądała?

Aneta Zając cieszy się życiem. Każdego dnia walczy o nową, lepszą wersję siebie. Zadbała o sylwetkę i o zdrowie. Rozwija karierę. Ma spore grono oddanych fanów, których raczy pięknymi fotografiami na swoim Instagramie.

[wp_quiz id=”1330″]

Niedawno w jednym z tygodników wyznała, że jest zakochana w życiu:

Miłość jest bardzo ważna – to przecież ona daje nam napęd do życia. A ja oczywiście jestem zakochana w życiu – stwierdziła.

Swojej miłości daje wyraz każdego dnia. Tym razem sięgnęła do archiwum i opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Raczej powściągliwa na co dzień i wybierająca bezpieczne stylizacje aktorka, na zdjęciu pozuje w sukience z bardzo odważnym dekoltem. I do tego bez stanika. Takiej HOT foty nie publikowała chyba nawet po swojej metamorfozie. I popatrzcie na jej fryzurę. W krótkich blond włosach wygląda równie korzystnie, jak w dłuższych.

Takie #tbt dziś znalazłam – napisała.

Fani oszaleli z zachwytu.

  • Fju, fju – napisała Kasia Cichopek.
  • Cudowna.
  • Pięknie.
  • Wow.
  • Ogień – padają komentarze.

A wam jak się podoba? Może powinna częściej sięgać do archiwum, albo wrócić do stylu, który prezentuje na zdjęciu?

Padają podejrzenia, że piękne zdjęcia Anety Zając wynikają z tego, że szuka nowej miłości. Ona sama twierdzi jednak, że skupia się na pracy i wychowaniu synów:

Nie ukrywam, że korzystam z pomocy wszystkich dziadków i za to wsparcie jestem im bardzo wdzięczna. Jedni mieszkają w Warszawie, drudzy w Gdańsku. Z wnukami łączy ich szczególna więź. To jest bardzo cenne.

Zobacz także: Aneta Zając nową fryzurą zachwyciła fanów. Komplementom nie ma końca: „Normalnie jak Adele


Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aneta Zając w sylwestrowej kreacji

Aneta Zając w sylwestrowej kreacji

Aneta Zając

Aneta Zając

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×