Szukaj

Aneta Zając nie rezygnuje. Co nowe zdjęcie, to petarda. Jest coraz szczuplejsza

Aneta Zając uraczyła swoich obserwujących kolejnym zdjęciem z siłowni. Widać, że nie rezygnuje z kursu po zdrowie i sylwetkę, który podjęła. Jak wygląda? Petarda!
Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając już przeszła sporą metamorfozę. Zdecydowała się na potężną rewolucję, której skutki są spektakularne, ale ona nie rezygnuje z kursu, który podjęła. Siłownia jest jej stałym punktem. Zdjęcie, które opublikowała pokazuje, że zmiany się jeszcze nie zakończyły.

Aneta Zając zdjęcie z siłowni. Jak wygląda?

Aneta najpierw zmieniła dietę, a potem zaczęła regularnie uprawiać sport. Efekty były widoczne po kilku tygodniach. Aneta, która zmaga się z Hashimoto, bardzo schudła.

Mimo bardzo napiętego grafiku i tego, że sama wychowuje dzieci, znajduje czas na wszystko, co sobie założyła. Kiedy padają słowa, że jak samotna matka ogarnia to wszystko, ona mówi, że nie jest samotna, a niezależna:

Zamiast określenia samotna matka wolę matka niezależna i samodzielna. To brzmi zdecydowanie lepiej i tego się trzymam. A jeśli chodzi o radzenie sobie – każda matka jest czarodziejką i doskonale potrafi zarządzać domem – nie ma znaczenia, jaki zawód wykonuje. Owszem, zdarza się, że mam napięty harmonogram, ale są też dni, gdy mogę być z dziećmi w domu – powiedziała w rozmowie z Twoim imperium. 

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie pokazuje, że przemiana jeszcze trwa. Przy okazji poniedziałku, pokazała zdjęcie z siłowni i jak wygląda ktoś, kto wyzwala endorfiny.

Z okazji #bluemonday ściskam serdecznie wszystkich tych, którzy dziś tego potrzebują – napisała.

A na fotografii uśmiechnięta, szczuplutka, zadowolona – żywa motywacja. Nic z owianego złą sławą trzeciego poniedziałku stycznia, ani trochę depresji.

Jej obserwujący odbierają pozytywne wibracje. Piszą:

  • Mega pozytywna energia. Ja po pracy też lecę na trening. Pozdrawiam.
  • Wow jaka zmiana jaka chudzinka podziwiam.
  • Uwielbiam Pania fantastycznie Pani Anetko!

Nie ma to jak zacząć tydzień od pozytywnego nastawienia i zarazić nim innych. A metamorfoza Anety Zając już powala, aż strach pomyśleć, co będzie dalej.

Zobacz także: Druzgocący widok na profilu Anety Zając. Jej serce rozpadło się na milion kawałków, nasze też


Aneta Zając na siłowni

Aneta Zając na siłowni

Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aneta Zając pokazała głęboki dekolt

Aleksandra Zienkiewicz i Aneta Zając są

Aleksandra Zienkiewicz i Aneta Zając są "siostrami"

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×