Aneta Zając rozkwita u boku nowego partnera. Modna fryzura dodała jej blasku

Aneta Zając metamorfoza

Aneta Zając odwiedziła fryzjera, czym pochwaliła się na Instagramie. Zafundowała sobie drobną zmianę. Internauci są zachwyceni efektem. Miłość służy gwieździe.

Aneta Zając od dawna spełnia się w roli aktorki. W 2000 roku zadebiutowała na małym ekranie. Dołączyła do obsady Na dobre i na złe, gdzie przez rok wcielała się w postać Joli Wolniak. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Grała w kultowych produkcjach takich jak Daleko od noszy, Plebania oraz Lokatorzy. Największą popularność zyskała dzięki Pierwszej miłości. Najpierw wcieliła się w postać Marysi Domańskiej, a od 2019 wciela się w Dominikę, siostrę bliźniaczkę poprzedniej bohaterki.

Zając znalazła balans między pracą a życiem prywatnym. Gdy światła kamery gasną, spełnia się w roli mamy Roberta i Michała. Bliźniacy niedawno świętowali 10. urodziny. Aneta, która aktywnie działa w social mediach, pochwaliła się niespodzianką, którą przygotowała dla synów. Nie zabrakło też uroczego zdjęcia z dzieciństwa, które oczarowało fanów gwiazdy.

Zobacz: Zając świętuje 10. urodziny synów. Przygotowała dla nich tęczową niespodziankę. Jest też zdjęcie chłopców

Aneta Zając odwiedziła fryzjera. Pokazała zdjęcie

Aneta w czwartek kolejny raz wpuściła fanów do swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się wizytą u zaprzyjaźnionej fryzjerki, pod której czujnym okiem przeszła małą metamorfozę. Jest efekt wow! Jej partner z pewnością będzie zachwycony.

Aktorka zdecydowała się ściąć grzywkę na bok. Postanowiła też nieco odświeżyć kolor i postawiła na chłodny odcień blondu. Gdy zmiana dobiegła końca, w sieci pochwaliła się jej efektami. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w różową bluzę z kapturem.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że zmiana bardzo pasuje aktorce:

  • Pani uroki niebezpiecznie pogłębiają globalne ocieplenie.
  • Jak zawsze piękna. Świetnie się Pani prezentuje w tej nowej fryzurze. Zdecydowanie dodaje Pani uroku.
  • Ślicznotki. Pięknie wyglądacie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Miłość zdecydowanie sprzyja Anecie.


Aneta Zając po wizycie u fryzjera

Aneta Zając po wizycie u fryzjera

Aneta Zając z partnerem

Aneta Zając z partnerem

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Aneta Zając pokazała synów i partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×