Aneta Zając zmieniła się diametralnie! Teraz o tytuł najpiękniejszej gwiazdy może rywalizować z samą Marceliną Zawadzką!

Aneta Zając metamorfoza

Aneta Zając przeszła wielką metamorfozę. Już nie wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa – teraz to mega seksbomba, która może rywalizować z Marceliną Zawadzką i Magdą Mielcarz o tytuł najpiękniejszej gwiazdy polskiego show-biznesu. Zobacz, jak się zmieniła.

Aneta Zając dała się poznać jako sympatyczna aktorka o wyglądzie dziewczyny z sąsiedztwa. Swoim urokiem osobistym zdobyła serce jednego z największych amantów polskich seriali. Obecnie gwiazda jest spełnioną matką dwóch synów i singielką, która podobno do niedawna spotykała się z Patrykiem Ignaczakiem, ojcem pierwszej córki Ani Wendzikowskiej.

W ostatnich miesiącach o Anecie było nieco ciszej. Ulubienica widzów, która w 2014 roku wygrała Taniec z gwiazdami, w piątkowy poranek wystrzeliła mega petardę na Instagramie. Gwiazda zaprezentowała się totalnie odmieniona. Zając nie tylko schudła, ale też zmieniła fryzurę – włosy gładko zaczesała do tyłu, na twarz nałożyła mocny makijaż, dokleiła kilka kępek sztucznych rzęs, a do tego dobrała strój w kolorach podkreślających jej piękną jasną karnację:

Pink is the new black – napisała przebojowa nowa seksbomba polskiego show-biznesu określając nową siebie pseudonimem „Niunia”.

Internautki wręcz oniemiały na widok metamorfozy Anety Zając. Jedynie kilka z nich zwróciło uwagę na drobną wpadkę, na którą raczej spokojnie można przymknąć oko:

  • Pięknie. Tylko rzęska się odkleiła…
  • „Rzyns” odlatuje. Pięknie wyglądasz
  • Odkleiła się Pani rzęsa

Kilka uwag to jednak nic przy gradzie komplementów jaki spadł na Anetkę:

  • Ooo wowwww
  • Ale kosa!
  • Łooooo pani, nie poznałam cię
  • Niunia

Podpisujemy się pod wszystkimi ochami i achami. Aneta to teraz jedna z najseksowniejszych gwiazd w kraju! Marcelina Zawadzka powinna czuć się zagrożona?

View this post on Instagram

???????????? #niunia #says #hello #pinkisthenewblack

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

 


Metamorfoza Anety Zając

Metamorfoza Anety Zając

Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę. Metamorfoza aktorki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×