Aneta Zając jest zakochana jak nastolatka! Spotyka się z… byłym partnerem Ani Wendzikowskiej!

Aneta Zając nowy partner

Aneta Zając i Patryk Ignaczak są parą

Ostatnich siedem lat Aneta Zając spędziła samotnie. Nie licząc oczywiście synów, którzy są dla niej całym światem, a którzy wypełniają aktorce każdą wolną od pracy chwilę. Jej życie miłosne nie było specjalnie szczęśliwe, a problemy i sercowe rozterki sprawiły, że aktorka stała się bardzo ostrożna w stosunku do mężczyzn. Przez lata wiązano ją z wieloma nazwiskami, ale żaden ze „związków” nie okazał się być szczególnie prawdziwy – czy szczęśliwy. Tym razem będzie inaczej? Jak donoszą media, gwiazda Pierwszej Miłości znów jest zakochana. Jej wybrankiem został były partner Ani Wendzikowskiej.

Kilka tygodni temu Zając pochwaliła się rowerową przejażdżką w towarzystwie Patryka Ignaczaka. Plotki o ich związku od tamtej pory wypływają co jakiś czas na powierzchnię, ale ani paparazzi ani sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze niczego. Dopiero teraz wydał ich wspólny znajomy. Jak donosi Flesz, para jest bardzo szczęśliwa i łączą ich naprawdę bliskie relacje:

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem – wyjawia tabloid

Myślicie, że tym razem to „ten jedyny”?

Politycy wspominają Jolantę Szczypińską. Poruszające słowa Roberta Biedronia, Krystyny Pawłowicz, Beaty Szydło

W kogo wdali się synowie Anety Zając?! Internauci zaniemówili z wrażenia na widok najnowszego zdjęcia chłopców

Niepokojące i przerażające zarazem. Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie


Aneta Zając jest brunetką

Aneta Zając jest brunetką

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając - Mikołajki 2018

Aneta Zając - Mikołajki 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×