Szukaj

Aneta Zając szaleje z synami we Włoszech. Rzadko pokazuje ich zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek: „Jaka matka, takie dzieci”

Aneta Zając zabrała swoich synów na wakacje. Pojechali na narty. Pięknymi fotografiami podzieliła się w sieci.
Aneta Zajac z synami we Włoszech

Aneta Zajac z synami we Włoszech

Aneta Zając sama wychowuje dwóch synów, Roberta i Mikołaja. Jest świetnie zorganizowana i bardzo dobrze radzi sobie w łączeniu kariery zawodowej z macierzyństwem. Podkreśliła w wywiadzie dla Jastrząb Post, że nie uważa, że to co robi jest czymś szczególnym.

Większość mam i ojców pracuje wychowując dziecko czy dzieci. Myślę, że to nie jest żadne wyzwanie dla mnie wyjątkowe. Tak jak inni, po prostu sobie radzę.

A radzi sobie naprawdę świetnie, bo nie zaniedbała kariery, sama przeszła niesamowitą metamorfozę i może pochwalić się piękną figurą, a do tego ze swoimi synami zbudowała piękną relację.

Aneta Zając z synami na wakacjach we Włoszech

Jesteśmy w okresie ferii zimowych, więc nic dziwnego, że Aneta Zając opublikowała zdjęcie swoich synów z nart. Zabrała ich do Włoch, gdzie rozkoszują się ośnieżonymi stokami.

Na fotografii chłopcy są w strojach narciarskich z nałożonymi w aplikacji odblaskowymi jednorożcami, które sami wybrali. Efekt jest niesamowity. Zrobili ciekawe pozy – Fortnite Dance, a ujęcie zdecydowanie zyskało na tym swój klimat. Robert i Mikołaj nieźle już wyrośli, więc nic dziwnego, że dumna mama chwali się nimi w sieci.

Fotografią zachwycili się obserwujący Anety Zając, a że ma spore grono wielbicieli, to posypały się komentarze.

  • Świetne chłopaki.
  • Rewelacyjnie.
  • Super!
  • Cudnie – zachwycają się.

Aneta Zając i jej synowie z pewnością spędzają niezapomniane chwile. To właśnie tak buduje się poprawne relacje, a wspólnie spędzony czas jest bezcenny.

Zobacz także: Druzgocący widok na profilu Anety Zając. Jej serce rozpadło się na milion kawałków, nasze też


Aneta Zając z synami we Włoszech

Aneta Zając z synami we Włoszech

Aneta Zając z synami we Włoszech

Aneta Zając z synami we Włoszech

Aneta Zając z synami we Włoszech

Aneta Zając z synami we Włoszech

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×