Szukaj

Aneta Zając zafundowała sobie nową fryzurę. Teraz to ona jest najpiękniejszą gwiazdą w Polsacie

Aneta Zając znana jest wszystkim od wielu lat jako Marysia z Pierwszej Miłości. Ostatnio w życiu młodej aktorki miało miejsce wiele sporych zmian. Dziś zaskoczyła fanów nową fryzurą, czy zostanie już w tym kolorze na stałe?
Aneta Zając - nowy kolor włosów

Aneta Zając - nowy kolor włosów

Aneta Zając od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie zawodzi fanów i regularnie udostępnia nowe posty. Chce by obserwatorzy byli na bieżąco z jej życiem zawodowym. Jednak nie brakuje także publikacji  przedstawiających aktorkę po godzinach.

Każde zdjęcie i wpis spotykają się z licznymi reakcjami i wcale nas to nie dziwi, gdyż gwiazda posiada na swoim koncie ponad 200 tysięcy obserwujących. Liczba ich rośnie z dnia na dzień. Właśnie udostępniony został przez nią post, obok którego ciężko jest przejść obojętnie. Widać na nim całkiem odmienioną Anetę.

Aneta Zając: metamorfoza. Jak się zmieniła?

Aneta najpierw zmieniła dietę, a potem zaczęła regularnie uprawiać sport. Efekty były widoczne po kilku tygodniach. Fani zauważyli, że sylwetka aktorki stała się znacznie szczuplejsza. Z każdym kolejnym zdjęciem wprawiała ich w coraz większy zachwyt. Warto też dodać, że gwiazda mimo bardzo napiętego grafiku i tego, że sama wychowuje dzieci, znajduje czas na wszystko, co sobie założyła.

Gwiazda Pierwszej miłości zaskoczyła dziś swoich fanów całkiem nową fryzurą. Zmiana jest spora i robi duże wrażenie. Aneta pokazała się w zupełnie nowym kolorze. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu również prezentuje się wyśmienicie, o czym świadczą bardzo entuzjastyczne reakcje jej fanów.

Nowa fryzura Anety Zając jest jedynie chwilową przemianą aktorki. Wszystko to zrobione zostało na potrzeby serialowej produkcji i niedługo znów zobaczymy celebrytkę w jej naturalnym looku.

Chwila nieuwagi w charakteryzacji i stałam się brunetką – napisała.

W komentarzach fani zaczęli snuć domysły, co mogło być powodem takiej zmiany. Czy może w popularnym serialu dojdzie nowa postać – siostra bliźniaczka Marysi. Oczywiście nie zabrakło również słów podziwu i zachwytu pod adresem kobiety. Większość obserwujących zgodnie oświadczyła, że Aneta Zając wygląda również świetnie w takim kolorze. Jednak były też glosy za tym, że zdecydowanie lepiej jest jej w blondzie.

  • Ślicznie wyglądasz.

  • Mnie się podoba.

  • Wolę Cię w blondzie.

  • Ładnie, ale te ciemne włosy uwidoczniły piękne niebieskie oczy.


Aneta Zając w czarnych włosach

Aneta Zając w czarnych włosach

Aneta Zając w garderobie

Aneta Zając

Aneta Zając na siłowni

Aneta Zając na siłowni

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×