Gwiazda „TzG” Aneta Piotrowska po 12 latach wróciła do telewizji! Jak teraz wygląda i co robi? Jej romansem z Mroczkiem żyła cała Polska

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska zasłynęła udziałem w 3. edycji Tańca z gwiazdami w TVN, w którym razem z Rafałem Mroczkiem zdobyła Kryształową Kulę. Gwiazdy stworzyły parę także poza parkietem. Czym obecnie zajmuje się celebrytka, która po udziale w show usunęła się w cień?

Aneta Piotrowska, to utalentowana tancerka, która ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Wygrała między innymi Mistrzostwo Świata w tańcach latynoamerykańskich w 2003 roku, a także wielokrotnie zwyciężała Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Do szerszego grona widzów trafiła w 2006 roku, kiedy wzięła udział w 3. edycji programu Taniec z gwiazdami. Młodziutka trenerka, która miała wówczas zaledwie 20 lat, stworzyła na parkiecie parę z Rafałem Mroczkiem. Okazało się, że połączył ich nie tylko wspólny taniec, ale także gorące uczucie, o którym rozpisywały się media w całym kraju.

Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek wygrali program, zdobywając główną nagrodę – Kryształową Kulę, a już kilka miesięcy później osiągnęli zwycięstwo w programie Finał finałów Tańca z gwiazdami. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i już kilka miesięcy po zakończeniu show para postanowiła się rozstać. Młoda tancerka mówiła wówczas w rozmowach z dziennikarzami, że nie wspomina związku z aktorem zbyt dobrze.

Aneta Piotrowska wystąpiła jeszcze w dwóch edycjach Tańca z gwiazdami, wzięła także udział w sesji zdjęciowej do polskiego wydania magazynu Playboy, po czym na dobre zniknęła z show-biznesu. Czym obecnie się zajmuje i jak wygląda?

Aneta Piotrowska obecnie. Jak zmieniło się jej życie przez 12 lat?

16 czerwca Aneta Piotrowska pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Okazuje się, że tancerka wyjechała z kraju, by kontynuować karierę poza granicami Polski:

Ja dalej byłam w tym światku tanecznym, bo po 11. edycji Tańca z gwiazdami dostałam propozycję z BBC, więc wyprowadziłam się do Londynu i tańczyłam w Strictly Come Dancing.

Następnie zdecydowała się zamieszkać w Kanadzie i USA:

W międzyczasie pojawiła się propozycja wzięcia udziału w musicalu. Wystawiany był w Kanadzie, były dwa show rocznie. Wróciłam ze Stanów do domu rodzinnego na Kaszuby i później okazało się, że jestem w ciąży. To kompletnie przewróciło moje zawodowe plany, ale stała się cudowna rzecz – powiedziała w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą

Dziś celebrytka spełnia się jako szczęśliwa mama 8-letniej córki — Mai. Razem z rodziną zamieszkała w Trójmieście, gdzie prowadzi własne studio fitness.

Zadałam sobie pytanie po urodzeniu Mai: za czym tęsknię? Ten projekt powstał na bazie moich emocji i tego, za czym tęsknię, czyli za sceną. Wiedziałam, że to musi być studio. Co jest na scenie? Światła. Wzięłam światło jako pierwszy faktor. Później ciepło, bo w USA chodziłam na hot jogę i uważałam, że to jest coś niesamowitego. Muzyka, bo towarzyszy na scenie i aktywność fizyczna.

Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z planu Dzień Dobry TVN.

Ostatni raz na tej kanapie siedziałam 12 lat temu – podpisała fotografię tancerka

Pamiętacie jeszcze Anetę Piotrowską? Bardzo się zmieniła? Jeśli nawet, to czas zdecydowanie działa na jej korzyść.


Aneta Piotrowska w 2022 roku

Aneta Piotrowska w 2022 roku

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska

Aneta Piotrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×