Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie ślubne z okazji 23. rocznicy. Oryginalna suknia ślubna to dzieło Valentino! Piękna?

Aneta Kręglicka - 23. rocznica ślubu z Maciejem Żakiem

Aneta Kręglicka i Maciej Żak świętują 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji była Miss Świata opublikowała zdjęcie z dnia uroczystości. Jak wyglądała w sukience Valentino?

Aneta Kręglicka zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności – Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Konkursy te otworzyły jej drogę do wielkiej kariery. Nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Kilka lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z największą agencją modelek. Po powrocie do Polski założyła własną fundację oraz skupiła się na życiu rodzinnym.

Kręglicka w show-biznesie obecna jest od 1989 roku. Niedawno skończyła 56 lat, ale cały czas zachwyca figurą, urodą i dziewczęcym wdziękiem, za który podziwiają ją inne kobiety. Oprócz wielkiej kariery zawodowej spełniła się także jako żona i matka. Właśnie świętuje 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z uroczystości. Jak wyglądała?

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie ze ślubu. Jak wyglądała w sukience Valentino?

Mało kto wie, że Aneta Kręglicka studiowała ekonomię. W wolnych chwilach realizowała swoją pasję, czyli taniec. Trenowała w Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego. To właśnie w tym okresie koleżanki ze studiów przekonały ją do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie, twierdząc, że ma wielkie szanse na zdobycie korony.

Podczas konkursu Aneta Kręglicka oczarowała dziennikarzy znakomitą znajomością języków obcych — w latach 80. nie było to takie oczywiste. Po zajęciu najwyższego miejsca na podium wyemigrowała do USA. Kariera światowej modelki stała przed nią otworem. Jednak ona chciała robić coś więcej — po powrocie do Polski zdecydowała się na otworzenie agencji komunikacji z mediami. To właśnie w tym okresie Aneta poznała swojego przyszłego męża — Macieja Żaka.

Mężczyzna miał już na swoim zawodowym koncie spore sukcesy. Znajomi pary twierdzą, że przyszli małżonkowie od razu złapali ze sobą świetny kontakt. Podobno Maciej potrafił rozśmieszyć Anetę, czego nie umiał dokonać nikt inny.

We wrześniu 1998 roku zakochani pobrali się w Pałacu Ślubów na Starym Mieście w Warszawie. W rozmowie z portalem Pomponik Aneta powiedziała:

Wyszłam za Maćka, mając 33 lata. Byłam już ukształtowana. Wiedziałam, czego chcę. Od zawsze miałam poczucie, że muszę być wolna i chcę decydować o sobie. Mimo że wolność i związek małżeński zdają się przeciwstawne, ja paradoksalnie w swoich relacjach próbuję to pogodzić (…). Jesteśmy włoską rodziną. Krzyczę głównie ja. Ale nienawidzę cichych dni. Pokłócimy się, trzaśniemy drzwiami, a po chwili Maciek przerywa napięcie, jakby nic się nie stało i pyta: Czego się napijesz? Ma poczucie humoru i pewnie dlatego jestem z nim 21 lat. Inaczej bym go zamordowała.

Właśnie minęły 23 lata, od kiedy są małżeństwem. Kręglicka postanowiła uczcić ten dzień, publikując zdjęcie ze ślubu. Jak wyglądała? W sukience projektu Valentino prezentowała się znakomicie. Kreacja idealnie podkreśliła jej subtelną urodę i świetną figurę. Nie ma wątpliwości także, że to propozycja z najwyższej półki, bo z powodzeniem sprawdziłby się podczas ślubu w 2021 roku. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Aneta Kręglicka - 23. rocznica ślubu z Maciejem Żakiem

Aneta Kręglicka - 23. rocznica ślubu z Maciejem Żakiem

Aneta Kręglicka - 23. rocznica ślubu z Maciejem Żakiem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×