Miss Świata Aneta Kręglicka pochwaliła się synem. 22-latek powala urodą. Zachwytom nie ma końca

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka pokazała, jak dzisiaj wygląda jej syn. Aleksander Żak to prawdziwy przystojniak. 

Aneta Kręglicka od lat cieszy się bardzo dużą popularność. Wszystko za sprawą tego, że w przeszłości zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności – Miss Polonia, Miss Świata i Wicemiss International. Na kartach historii zapisała się grubymi literami, ponieważ jako pierwsza i jak dotąd jedyna Polka zdobyła tytuł Miss World. Konkursy te otworzyły jej drogę do wielkiej, międzynarodowej kariery. W propozycjach zawodowych mogła przebierać jak w ulęgałkach. Jedną z nich był występ na konkursie Eurowizji, co dla wielu było niemałym zaskoczeniem. Przez kilka lat mieszkała w USA, gdzie współpracowała z największą agencją modelek, dla której realizowała różne projekty. Po powrocie do Polski założyła własną fundację i skupiła się na rodzinie.

Kręglicka ma szczęście w życiu prywatnym. W 1998 roku związała się z reżyserem Maciejem Żakiem, z którym do dziś tworzy bardzo zgodne małżeństwo. Zakochani doczekali się jednego syna, Aleksandra. Modelka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak od czasu do czasu zdarza jej się pochwalić w sieci zdjęciami najbliższych. Właśnie pokazała, jak obecnie wygląda jej jedyna pociecha.

Aneta Kręglicka pokazała aktualne zdjęcie syna

Aneta została matką w 2000 roku. W jednym z wywiadów powiedziała, że Aleksander jest wszechstronnie uzdolniony i ma skonkretyzowane plany na przyszłość.

Robi piękne zdjęcie, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zdeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie.

Gdy młodzieniec zdał maturę, w Dzień Dobry TVN zdradziła, że aplikował na kilka europejskich uczelni. Dodała przy tym, że bardzo by chciała, aby się usamodzielnił, ponieważ nie raz daje jej popalić. Ostatecznie rozpoczął naukę na jednej z paryskich uczelni.

Choć na co dzień dzieli ich spora odległość, starają się spędzać ze sobą dużo czasu. Rodzinną tradycją stało się już, że co roku w zimę jadą wspólnie na narty. Tak było i tym razem, o czym poinformowała na Instagramie.

Szusujemy z rodzinką. Synek.

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym możemy zobaczyć 22-letniego Aleksandra odpoczywającego po szaleństwie na śniegu. Ubrany w czarno-białą kurtkę narciarską, kask i gogle raczy się colą w lokalu znajdującym się nieopodal stoku. Od razu można zauważyć, że urodę, jak i kolor włosów odziedziczył po matce. Ma wyraźne zarysowane kości policzkowe oraz linię żuchwy, której mogą pozazdrościć mu modele.

Internautki są oczarowane jego urodą, czemu dają wyraz w komentarzach pod postem:

 • Synek przystojniak. Piękna zima.
 • Piękny jak mama.
 • Masz takiego dorosłego???!!!!…. Nie wierzę.
 • Czysta mamusia.

A czy wy widzicie podobieństwo?


Aleksander Żak - syn Anety Kręglickiej

Aleksander Żak - syn Anety Kręglickiej

Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak

Syn Anety Kręglickiej - Aleksander Żak

Aneta Kręglicka i Aleksander Żak w 2005 roku

Aneta Kręglicka i Aleksander Żak w 2005 roku

Komentarze

 • Gość magda pisze:

  Synek jak większość naszych dzieci a ona piękna jak większość kobiet chodzących po ulicy co tu podziwiać kości

  • GośćLula pisze:

   Była i jest piękna..Przecież to MIS SWIATA..!…Tylko zazdrośnì ludzie krytykują.! Powiem najdelikatniej jak potrafię…POCAŁUJCIE JĄ W DUPEEEE….HAHAHAAAAAA…..

 • Gość pisze:

  Wyniosla ,zarozumiala i stara baba juz ,przeminelo z wiatrem ,uroda przecietna ,a charakter paskudny .

 • Gość pisze:

  Tu wszystkie komentarze to chyba od jednej i tej samej baby żółcią zalanej:))
  Ma Ateta jakąś „wierną fankę”, która skreca5..

 • Ewa pisze:

  Pani Aneta była polityczną miss. Był Rok 1989 a ona była Polką z Gdańska. I to wcale nie ujma dla niej. Zawsze jest jakiś powód, że z wielu równie ładnych wygrywa ta jedna. Ciekawe co zdecydowało o wyborze obecnej miss świata, która jest po prostu brzydka.

 • Gość pisze:

  Zawsze byla zarozumiala i chuda jak szkapa mieszkalam kolo niej sucha klacz wyscigowa z wytrzeszczem oczu

  • Gość ewita pisze:

   Mam identyczne zdanie

  • Gość pisze:

   Proszę ohamnieopanuj sie

  • Kobieta pisze:

   Podłość i zazdrość Twoja nie zna granic

  • Miki pisze:

   Zwyczajna z niej kobieta poprostu miała farta w życiu są ładniejsze i biedę klepią

  • Inka pisze:

   Zazdrość chora kobieto

  • Gość pisze:

   A z Pani jest jaka szkapa? Chuda czy gruba? Z tego co czytam rozumiem, ze jest Pani oszałamiająca i jest skromna czyli niezarozumiala Proszę wiec startować w najbliższych eliminacjach. Może będziemy mieć kolejna Miss Świata. Ile jadu, nienawiści i zazdrości. Jak tak można. Radzę leczyć swoje kompleksy bo podejrzewam ze ma ich Pani mnóstwo.

 • Alicja pisze:

  Napisać to muszę, bo się uduszę: Pani Aneta uwierzyła, że stała się kimś wyjątkowym dzięki wygraniu w wyborach miss. Zauważcie to: miny i maniery osoby dotkniętej pewnego rodzaju objawieniem. A przecież tamte wybory były w takim politycznym czasie, że Polska wygrać musiała. A nawet gdyby nie musiała: to wygraną był rutyl miss, poprzedzony chodzeniem po wybiegu z na pół gołą dooopą. To nie była nagroda Nobla. Dziś, kiedy uroda zblakła, ciągle widać wspomina tamte czasy… udostępnia jakieś stare foty, pojawia się w przestrzeni publicznej wypielęgnowana, co obserwatorzy komplementują na potęgę. Że ciągle ładna, zupełnie jak dawniej… bla bla bla. Teraz synuś: o, jaki równie ładny. Czy w narodzie nie ma więcej ambicji, tylko być ładnym i potem wspominać stare czasy, kiedy się takim było…

 • Gość pisze:

  A ja wszystko widzę pół gwizdka

 • Gość pisze:

  Kobieta z jednym okiem. Synek ciacho ;), mój też 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×