Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się zmysłową sesją ciążową. Pokazała brzuszek w całej okazałości

Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski ze Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka. Uczestniczka reality show pokazała efekty ciążowej sesji. Poród już za pasem. 

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality show. Format zadebiutował na antenie w 2016 i od tego czasu doczekał się kilku edycji. Do programu mogą zgłaszać się single, którzy chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Całą trudność stanowi to, że swoją druga połówkę poznają oni w momencie, gdy stawiają się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by złożyć przysięgę. W pary są dobierani przez specjalistów i psychologa. Po ślubie mieszkają razem, a widzowie obserwują ich perypetie. Po zakończeniu formatu muszą zdecydować, czy biorą rozwód, czy dają sobie szansę na wspólną drogę.

Program, chociaż wzbudza czasami mieszane uczucia, to sprawił, że kilka osób znalazło swoją drugą połówkę. Jednymi z takich uczestników są Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski. Okazało się, że połączyło ich prawdziwe uczucie, które przetrwało już po zakończeniu show. Zakochani poinformowali, że cały czas są razem.

Dziś w końcu z serduszkiem przepełnionym miłością chciałabym tylko krótko powiedzieć, że u nas wszystko ok. Kolejne miesiące po programie, kiedy kamery już zgasły, były (jeśli to możliwe) jeszcze piękniejsze… Utwierdziły nas tylko w przekonaniu, że 'to jest to'. Dalej tak 'nudno' jak w programie;) i na spokojnie brniemy sobie przez życie razem i jeśli to było nudne…to mam nadzieję na taką nudę do końca swoich dni.

Aneta Czajkowska ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała sesję brzuszkową

Uczucie Anety i Roberta bezustannie rośnie w siłę, a małżonkowie niedawno pochwalili się swoim wielkim szczęściem. Oznajmili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Na świat ma pojawić się chłopiec. Przyszła mama ma już bardzo widoczne krągłości i zdecydowała się uwiecznić swój odmienny stan podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Aneta udała się do fotografa, który wykonał serię przepięknych kadrów. Szczęśliwa celebrytka efektami postanowiła pochwalić się w sieci. Ubrana w delikatną kreację uczestniczka reality show zaprezentowała krągłości w całej okazałości.

To będą bezcenne wspomnienia -napisała.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci komplementują przyszłą mamę. Trzeba przyznać, że w końcówce ciąży wygląda naprawdę kwitnąco.


Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Aneta Czajkowska jest w ciąży

Komentarze