Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Polska Barbie chwali się swoim sukcesem międzynarodowym! „Świat oszalał na mym punkcie!”

Anella przed operacjami


Anella chwali się międzynarodowym sukcesem

Od kilku tygodni na językach niemal wszystkich Polaków jest pierwsza polska Barbie, czyli Anella. Celebryta święci triumfy na Instagramie, na którym z dnia na dzień zyskuje coraz więcej obserwatorów. Anella ma na swoim koncie również dwie głośne wizyty w programach śniadaniowych.

Nie da się ukryć, że od pierwszej chwili Anella podzieliła nasz kraj na dwa obozy – swoich zwolenników i przeciwników. Wielu zarzuca celebrytce przede wszystkim brak umiaru w operacjach plastycznych oraz promowanie kontrowersyjnego kanonu piękna. Jak się jednak okazuje, polska Barbie uzyskała większe uznanie u naszych zachodnich sąsiadów. Niedawno Anella pochwaliła się w mediach społecznościowych nową, międzynarodowym publikacją.

Niemcy „atakują” – chcą „zabrać” POLSKĄ BARBIE? ??? Świat oszalał na mym punkcie ! Doceniana i zachwalana w każdym zakątku świata ! ?

A Ja – Ja mimo rodzimego „hejtu” pozostaje JESZCZE CIERPLIWIE wierna naszej Polsce ! 🙂 Kobietki – Piersi do przodu i przestańmy myśleć schematami oraz oceniać ludzi po okładce ! Zawsze można znaleźć złoty środek ! ??? ???? -czytamy na profilu gwiazdy.

Wróżycie jej karierę na zachodzie?

Takiej Anelli jeszcze nie znaliście! Żywa lalka Barbie szokuje nagim zdjęciem i kontrowersyjnym wpisem!

Anella ma konkurencję w „Warsaw Shore”! Kolejne zabiegi zmieniły Ewelinę w drugą Polską Barbie!

Ręce opadają. Polska Barbie szczyci się noszeniem naturalnych futer. Internauci nie mają litości

Czy Anella (polska Barbie) jest piękna?Komentarzy: 5


Rozbawiona | 3 stycznia 2018, 18:34

,,Jest na jezykach prawie wszystkich Polakow?”??Ani razu nie slyszalam, aby ktos o niej wspomnial, tym bardziej sie nia ekscytowal.:-P Podejrzewam, ze wiekszosc Polakow nie ma pojecia kto to jest. Nie mowiac o byciu zwolennikiem, czy na odwrot.☺To niektore portale internetowe na sile probuja robic wokol niej szum.☺


Gośćnik | 1 stycznia 2018, 09:10

ta dziewczyna wygląda strasznie ,te jej usta cała mniej niż zero


Gość | 1 stycznia 2018, 02:35

nie zamieszczajcie jej zdjęć, bo można zwymiotować, a laptop mam wypasiony


Gość | 30 grudnia 2017, 18:21

To ona ma jakichś zwolenników???????????


Wynia | 30 grudnia 2017, 17:56

Eh… czym tu się chwalić? Nie dość, że sztuczna to jeszcze cieszy się z tego, że robi za jakiś eksponat, który się pokazuje ludziom. Nie mogła po prostu przejść na dietę, dodać iqgreen, schudnąć normalnie jak każdy inny tylko od razu jakieś operacje. Jeszcze kij z jej nieproporcjonalnym ciałem, ale te usta są po prostu karykaturalne.


Dodaj komentarz
×