Anella znalazła bratnią duszę w show-biznesie! Fanów aż zamurowało: „Koszmar! To twoja karykatura!”

Anella i Ewelina z Warsaw Shore przyjaźnią się

Anella i Ewelina z Warsaw Shore przyjaźnią się

Anella przyjaźni się z Eweliną z Warsaw Store

Anella – polska lalka Barbie, swoje pięć minut sławy raczej ma już za sobą. Jak wiemy, żywa zabawka wykorzystała je znakomicie. Przez ostatni czas była głównym tematem wszystkich portali plotkarskich. Anella zaliczyła także telewizje śniadaniowe, zatem pozostaje jej już tylko internet. Dziewczyna nie zapomina o fanach i regularnie dopieszcza ich swoimi pięknymi fotkami. Internauci obserwujący Barbie, wiedzą o niej prawie wszystko, a przede wszystkim to, co nowego ich idolka zrobiła ze swoim ciałem.

Anella dbając o swój nienaganny wygląd, regularnie korzysta z zabiegu doczepiania sztucznych rzęs. W tm celu udała się ostatnio do salonu, którego właścicielką jest śliczna Ewelina z Warsaw Store. Panie korzystając z przemiłego spotkania natychmiast zrobiły sobie wspólne słodkie foto, którym oczywiście pochwaliły się na Instagramie:

 Wczoraj odwiedziła mnie piękna, przesympatyczna @anella_an_ ? zrobiłyśmy cudowne rzęski w stylu Kim Kardashian ? z mega miłego klimatu wyszła nawet różowa sesja – podpisała fotkę Ewelina

Pod zdjęcie natychmiast zagrzmiało. Komentarze były skrajnie różne, niektórzy internauci dopatrzyli się nawet uderzającego podobieństwa między ślicznotkami:

 • Jakie jesteście podobne! Cudownie, że już wyglądasz prawie, jak Anella! Działaj dalej.

 • Bliźniaczki.

 • Co to k*wa jest obok Ciebie ?! ???????????????

 • Koszmar !! ??? wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Tutaj tego nie ma. Jedna goni drugą

 • Istnieje granica dobrego smaku. Oczywiście każdy robi co chce, ale ta Pani przekroczyła te granicę i najzwyczajniej wygląda okropnie.. to już nie jest ani sexi, ani z klasą. To już jest czysta przesada

 • Szanuje bardzo to co napisałaś ? Mimo wszystko kobieta nie powinna wyzywać innej za to co robi. (nie pisze tutaj, że akurat Ty kogoś wyzywasz). Jak czytam te komentarze to aż mnie coś boli. Każdy ma własne zdanie o innych, ale ubliżać komuś publicznie to nie jest fajne. ??

 • Ja myślałam że to Twoja karykatura ? to coś wygląda jak jakieś ufo

 • Nie przejmujcie się kochane hejtami, po prostu się dobrze czujecie tak jak jesteście to dobrze . Ja was lubię i nic do was nie mam sama myslę nad powiększaniem ust ale najpierw muszę sobie znaleźć dobry salon na Śląsk

 • Wolałbym sobie pociąć ryj jak Popek niż wyglądać jak rysunek

 • To COŚ obok… Nie dość, że z błędami to jeszcze taki zaścianek umysłowy..

Warto przypomnieć, że piękną Ewelinę i zmysłową Anellę łączy nie tylko podobny wygląd, ale również wybitny intelekt:

 • Bardzo pozytywna, bardzo fajna dziewczyna. Uważam, że jest inteligentną, pewną siebie osobą, która ma coś konkretnego do powiedzenia – mówiła Ewelina dla Pudelka

 • Mamy kontakt ze sobą, mamy wspólne tematy, dobrze się rozumiemy – dodała.

Gratulujemy i kibicujemy dziewczynom tej niebywałej przyjaźni!

Zobacz: Potworna wpadka gwiazdy na czerwonym dywanie! Chwila nieuwagi i cały świat zobaczył, że nie zawracała sobie głowy bielizną!

Zobacz: Pijany mężczyzna zaczął BIĆ dla rozrywki! Polska Barbie znalazła się w szpitalu! Zrobiła badania, teraz czeka na operację!

Zobacz: Popularny gwiazdor telewizyjny wyciął sobie cztery zebra i przyniósł je w słoiku do telewizji! Prawdziwy bohater!


Anella przyjazni sie z Eweliną z Warsaw Store

Anella przyjazni sie z Eweliną z Warsaw Store

Ewelina z

Ewelina z "Warsaw Shore" przeszła metamorfozę

Ewelina z

Ewelina z "Warsaw Shore" przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×