Dramat gwiazdy „Warsaw Shore”. Zaraziła się koronawirusem, ale nikt w Polsce nie chce jej pomóc!

Andzia z Warsaw Shore

Andzia z Warsaw Shore

Gwiazda Warsaw Shore twierdzi, że zaraziła się koronawirusem, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Chwilę później udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, kiedy i od kogo mogła się zarazić. Co na to lekarze?

Koronawirus z każdym dniem wykrywany jest u kolejnych osób. Na całym świecie mówi się o ponad 270 tysiącach przypadków zarażeń. Wirus dotyka nie tylko zwykłych obywateli, ale także polityków, sportowców i aktorów znanych z pierwszych stron gazet, takich jak m.in. Tom Hanks, Idris Elba oraz Olga Kurylenko.

Andzia z Warsaw Shore twierdzi, że ma koronawirusa. Co na to lekarze?

Wśród osób zakażonych jest też prawdopodobne Anna Papierz, znana jako Andzia z Warsaw Shore. Jak poinformowała w mediach społecznościowych, zaraziła się w Austrii, gdzie wyjechała do pracy. Gdy wróciła do kraju, otrzymała telefon z pozytywnym wynikiem testów.

Postanowiła poinformować sanepid, szpital zakaźny we Wrocławiu, niestety nikt nie zareagował odpowiednio:

Dzwonię na wszelkie informacje, sanepid, szpital, oddział zakaźny we Wrocławiu. I ja słyszę, że każdy może sobie powiedzieć, że ma koronawirus. Człowieku, wracam z miejsca, gdzie 80 proc. osób jest zarażonych. 50 proc. leży w szpitalu, z czego jeden z moich znajomych został zabrany helikopterem z 40 stopniami gorączki. Wyobrażacie sobie, żeby chora osoba nie otrzymała pomocy? Nie życzę nikomu, żeby go coś takiego spotkało — informowała w swoich mediach społecznościowych.

O szczegółach tego, jak doszło do zarażenia, celebrytka opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem. Wyjawiła, że u barmana, który z nią pracował, wykryto koronawirusa. 10 marca, kiedy zamknięto lokal, Andzia zaczęła mieć pierwsze objawy: gorączkę, łamanie w kościach. Dwa dni później zrobiono jej test, po tygodniu usłyszała, że wynik jest pozytywny.

Niestety austriacki szpital nie mógł wysłać uczestniczce Warsaw Shore dokumentacji potwierdzającej, że jest chora:

Obdzwoniłam wszystkie infolinie, sanepid, oddział zakaźny we Wrocławiu. Zakpili sobie ze mnie, pomyśleli, że tak sobie zrobiłam alarmowy telefon. (…). Rano dostałam telefon z sanepidu, że do północy rzekomo zjawi się u mnie ambulans z Wrocławia. Już dzielnicowy, prezydent i policjanci do mnie dzwonili z pytaniami, czy zjawiła się u mnie karetka – wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem. 

Gwiazda Warsaw Shore dodała, że przebywa obecnie na samotnej kwarantannie. Martwi się o swoich rodziców. Zanim wrócą do mieszkania, zostanie odkażone. Niestety, pomimo obietnic wspomniana karetka się nie pojawiła, o czym Andzia poinformowała na swoim Instagramie.

Andzia z Warsaw Shore - zarażona koronawirusem

Andzia z Warsaw Shore — zarażona koronawirusem

Bardzo zaskakująca historia.

Zobacz także: Siostra Szpaka jest w epicentrum koronawirusa. Mimo to nie wróci do Polski. Wszystko przez uchybienie LOT-u


Andzia z Warsaw Shore ma koronawirusa

Andzia z Warsaw Shore ma koronawirusa

Andzia z Warsaw Shore zaraziła się koronawirusem

Andzia z Warsaw Shore zaraziła się koronawirusem

Andzia z Warsaw Shore zaraziła się koronawirusem. Kiedy?

Andzia z Warsaw Shore zaraziła się koronawirusem. Kiedy?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×