Szukaj

Gwiazda “M jak Miłość” jest w ciąży! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Kto w obsadzie serialu M jak miłość

Andżelika Piechowiak jest w ciąży

Jak widać baby boom nie zamierza odpuszczać również w 2018 roku. Po fali słodkich maleństw, które przyszły na świat w 2017 roku, czas na kolejne. Dziecka spodziewa się między innymi Eva Longoria, a zaledwie kilka dni temu na świecie pojawiła się córeczka Edyty PazuryCezarego Pazury. Teraz okazuje się, że na początku jesieni na świat przyjdzie również dziecko Andżeliki Piechowiak, świetnie znanej fanom M jak Miłość.

W rozmowie z portalem Party, Andżelika potwierdziła radosną nowinę i zdradziła, że czuje się świetnie:

Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – wyjawiła gwiazda

Śliczna Piechowiak i jej ukochany mąż Rafał Olejniczak znają już nawet płeć dziecka! Na świat przyjdzie mała księżniczka:

Oboje z mężem bardzo się cieszymy. Rafał już nie może doczekać się narodzin córeczki. Czuję, że to będzie jego mała księżniczka, którą będzie rozpuszczał do granic możliwości – skwitowała

Pozostaje tylko pogratulować!

„Tak, jestem w ciąży z Bradem!”. Jennifer Aniston urodzi dziecko byłemu mężowi? Sensacyjne doniesienia tabloidu!

Sensacyjne doniesienia! „Meghan Markle jest w ciąży”! Brukowiec upublicznił zdjęcie księżnej z imponująco zaokrąglonym brzuchem!

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje stare zdjęcie z czasów ciąży. Nikt nie może uwierzyć w to jak wyglądała


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×