Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop już po ślubie! Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej [PAPARAZZI]

Ślub Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop w Krakowie. Zdjęcia z ceremonii. Kim jest Patrycja Czop?

Ślub Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop w Krakowie. Zdjęcia z ceremonii. Kim jest Patrycja Czop?

Ślub Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop

Do Krakowa zjechała cała plejada polskich gwiazd. Powodem wizyty jest nie tylko finał festiwalu Off Plus Camera, ale też ślub Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop. Para zdecydowała się na ceremonię w stolicy małopolski, dlatego też wydarzeniu towarzyszyło wielu aktualnie obecnych na miejscu paparazzi.

25-letnia Patrycja Czop w skromnej sukni ślubnej poszła do ołtarza, gdzie po złożeniu przysięgi małżeńskiej i założeniu obrączek marki Apart padła w ramiona ukochanego. Dzięki górze zdobionej haftami i koralikami, panna młoda sprytnie odwróciła uwagę od ciążowych krągłości. Na razie dziennikarz nie chce zdradzać terminu porodu i płci dziecka, ale warto wrócić do wywiadu, którego udzielił Agnieszce Jastrzębskiej kilka tygodni temu – zobacz.

Na ślubie Sołtysika i Czop pojawiła się najbliższa rodzina, przyjaciele oraz kilka gwiazd. Paparazzi zauważyli m.in. Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru oraz Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a Was odsyłamy do galerii zdjęć ze ślubu Andrzeja Sołtysika i Patrycji Czop, którą znajdziecie poniżej.

Zobacz: Andrzej Sołtysik wraca do telewizji. Poprowadzi program w…


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×