Wielki remont w domu Sołtysików. Ogromna kuchnia nawet w trakcie prac robi wrażenie. „Piękna”

Andrzej i Patrycja Sołtysik kuchnia

Andrzej i Patrycja Sołtysik kuchnia

Patrycja Sołtysik pochwaliła się wnętrzem wspólnego domu. Żona Andrzeja Sołtysika z Dzień Dobry TVN zaprezentowała kuchnię w trakcie remontu. Robi wrażenie.

Andrzej Sołtysik i Patrycja Sołtysik udowadniają, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Chociaż małżonków dzieli wiele lat różnicy, łączy bardzo silna miłość. Jednak by znaleźć się w miejscu, w którym są obecnie, musieli przejść przez wiele prób.

Andrzej Sołtysik w momencie, w którym poznał Patrycję, był po dość długim rozwodzie. Chociaż dziewczyna od razu wpadła mu w oko, początkowo nie była nim zainteresowana. Spora popularność, którą cieszyć się może dziennikarz, odpychała jego ukochaną.

Dla mnie związek jest sprawą intymną, a popularność Andrzeja od razu kładła na niego cień i wiele utrudniała. Poza tym między nami jest ogromna różnica wieku. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, tobym nie uwierzyła – podkreślała Patrycja w wywiadzie dla Gali jakiś czas temu.

Kobieta postanowiła jednak przyjąć zaproszenie na randkę. Od tego momentu między zakochanymi zaiskrzyło do tego stopnia, że postanowili być razem. Wspólnie pokonali wiele przeszkód – w tym m.in. alkoholizm Andrzeja. Początkowo nie było to łatwe.

Błagałam go, żeby nigdzie nie wychodził. Nie posłuchał, poszedł „tylko” na kolację. Okłamał mnie potem przez telefon, mówiąc, że już wraca do domu. Tak naprawdę wrócił, ale wyłącznie po to, żeby się przebrać i pójść dalej w miasto. No i się upił totalnie – dodała Sołtysik.

Para wspólnie przeszła przez proces leczenia i pokonała depresję. Teraz są szczęśliwym małżeństwem, które wspólnie wychowuje syna Stanisława Wiktora. Nie wykluczają jednak kolejnego dziecka.

Mamy dwa marzenia. Pierwsze to dom, a drugie… No cóż, w tym domu są dwa pokoje dziecięce – podkreślała Sołtysik.

Patrycja Sołtysik pokazała dom w trakcie remontu

Patrycja nieczęsto zaprasza swoich obserwatorów do życia prywatnego. Jednak tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i ujawniła szczegóły remontu kuchni, która według niej jest sercem całego domu. Chociaż pomieszczenie nie jest jeszcze wykończone, to już robi ogromne wrażenie. Jeszcze tylko blaty i projekt będzie gotowy.

Kuchnia to serce domu. A serce naszego domu wreszcie nabiera właściwych kształtów. Jeszcze jeden dzień montażu, później czekamy na blaty i mogę działać w moim nowym królestwie. (…) Obaj moi mężczyźni lubią jeść, więc nie mogą się doczekać inauguracji.

View this post on Instagram

Kuchnia to serce domu ❤️ A serce naszego domu wreszcie nabiera właściwych kształtów???? nad tym projektem razem z Dorotą @just_dori_b pracowałyśmy najdłużej. Przez wiele godzin dopieszczałyśmy każdy szczegół i teraz gdy wizualizacje stają się rzeczywistością wiem, że każdy fragment jest dobrze przemyślany i efekt taki jak sobie wymarzyłam ❤️ jeszcze jeden dzień montażu, później czekamy na blaty i mogę działać w moim nowym królestwie !( obaj moi mężczyźni lubią jeść więc nie mogą się doczekać inauguracji ) ❤️????????????‍???? ———————————————————— #dom #budowa #nowydom #kuchnia #wymarzonakuchnia #naszemiejsce #marzenie #projekt #projektowaniewnetrz #najlepiej #naszczas #razemnajlepiej #instadziecko #instamama #instamatki #macierzyństwo #dzieciństwo

A post shared by Patrycja Sołtysik (@pati_soltysik) on

Fani w komentarzach nie kryją zachwytu nad projektem kuchni. Nie mogą się doczekać również efektu finalnego.

  • Piękny kolor sprzętów.
  • Piękna, jaki kolor mają fronty?
  • Można się zakochać.
  • Pati piękna. Prawdziwe królestwo.

A jak podoba się Wam?


Kuchnia Patrycji Sołtysik

Kuchnia Patrycji Sołtysik

Patrycja Sołtysik pokazuje kuchnie

Patrycja Sołtysik pokazuje kuchnie

Patrycja Sołtysik pokazuje kuchnie

Patrycja Sołtysik pokazuje kuchnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×