Szukaj

Ukochana mama gwiazdora „M jak miłość” nie żyje. Media obiegły smutne wieści

Gwiazdor serialu M jak miłość jest w żałobie. Stracił ukochaną mamę, która zmarła pod koniec stycznia. Miała 97 lat.  

Serial M jak miłość na ekranach telewizorów zadebiutował w 2000 roku. Stał się niezwykle popularny w kolejnych latach i do dziś cieszy się sporą sympatią widzów. Dowodem może być fakt, że każdy odcinek ogląda mnóstwo osób. Jak wynika z rankingu Wirtualnych mediów, produkcja jest liderem wśród tych oglądanych w poprzednim roku. Każdy odcinek obejrzało średnio 5,06 mln widzów.

Zobacz: Najchętniej oglądane seriale w 2020 roku. Pierwsze miejsce nie dziwi, ale w rankingu nie brakuje zaskoczeń 

Andrzej Precigs z M jak miłość w żałobie. Pożegnał mamę

M jak miłość otworzyło drzwi do kariery wielu aktorom, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Kacper Kuszewski, Anna Mucha oraz Małgorzata Pieńkowska. Część z nich nadal wciela się w lubianych przez widzów bohaterów, kolejni pożegnali się z obsadą.

Jedną z gwiazd serialu jest też Andrzej Precigs, aktor, który wciela się w postać Zbigniewa Filarskiego, ojca serialowej Kingi Zduńskiej. Media obiegły smutne wieści. Aktor stracił ukochaną matkę. Pani Barbara miała 97 lat. Jak wynika z nekrologu, który opublikował Super Express, zmarła 26 stycznia 2021 roku.

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…” Ks. Jan Twardowski Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 26 stycznia 2021 roku w wieku 97 lat odeszła od nas Barbara Precigs z domu Szybowska Syn Andrzej, Synowa Katarzyna i Wnuczki Natalia i Emilia z Rodzinami – czytamy w nekrologu.

Tabloid podaje, że prawdopodobnie pani Barbara zostanie pochowana w grobie męża Jana Precigsa na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie.

Kim jest Andrzej Precigs?

Precigs jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. W 1972 roku skończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. W tym samym roku zadebiutował na scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w sztuce Turoń według Stefana Żeromskiego, wcielając się w rolę Walentego.

Występował w wielu filmach i serialach. Wśród nich warto wymienić tytuły takie jak m.in. Wesela nie będzie, Polskie drogi, M jak miłość oraz Prawo Agaty.


Andrzej Precigs - pogrzeb Witolda Pyrkosza

Andrzej Precigs - pogrzeb Witolda Pyrkosza

Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Precigs - pogrzeb Danuty Szaflarskiej

Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Precigs - pogrzeb Danuty Szaflarskiej

M jak miłość Zuza (Jolanta Fraszyńska), Filarski (Andrzej Precigs)

M jak miłość Zuza (Jolanta Fraszyńska), Filarski (Andrzej Precigs)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×