Andrzej Pietras jest zakochany. Były mąż Beaty Kozidrak znalazł szczęście u boku kolejnej… Beaty. Rozpieszcza ją na każdym kroku

Beata Kozidrak Andrzej Pietras

Beata Kozidrak Andrzej Pietras

Andrzej Pietras i Beata Kozidrak rozwiedli się kilka lat temu. Każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Były mąż wokalistki jest szczęśliwy u boku nowej ukochanej. U jego boku pojawiła się kolejna Beata.  

Beata Kozidrak przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa. Para pobrała się w 1979 roku, a w 2016 roku doszło między nimi do rozwodu. Małżonkowie zakończyli swój związek zaledwie podczas jednej rozprawy. Zawsze zapewniali, że pomimo tego łączą ich przyjacielskie relacje. Nie sposób nie ufać ich zapewnieniom, ponieważ pomimo tego, że każde z nich rozpoczęło życie na nowo, to do tej pory cały czas ze sobą współpracują.

Podczas jednego tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu wokalistka zaprosiła na scenę swojego byłego męża i w pięknych słowach podziękowała mu za sukces, który odniosła i za współpracę.

Teraz pozwolicie, że będzie taka specjalna sytuacja. Chciałam zaprosić na chwilę na scenę człowieka, który w tym roku obchodzi swoje 45. lecie pracy w show-biznesie. Zaczął już pracować przed Bajmem. Chciałam mu z całego serca podziękować, mimo iż nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą, artystką. Zapraszam na scenę Andrzeja Pietrasa – mówiła ze sceny.

Były mąż Beaty Kozidrak ma nową ukochaną. Z kim się spotyka?

Dosyć szybko po rozwodzie Andrzej Pietras wszedł w nowy związek. Menadżer zespołu Bajm nie chwalił się jednak swoją nową ukochaną i starał się trzymać uczucie z dala od blasku fleszy. Ostatnio jednak zdecydował się zabrać młodszą partnerkę na koncert basisty z pierwszego składu zespołu Bajm – Andrzeja Grądkiewicza. Przyjaciel byłego męża Kozidrak w rozmowie z portalem Pomponik zdradził co nieco o związku swojego przyjaciela. Okazuje się, że w życiu Pietrasa pojawiła się kolejna Beata.

Wzruszyłem się, kiedy zobaczyłem Jędrka z Beatką na widowni. Cieszę się ich szczęściem i bardzo im kibicuję. Recital odbył się w restauracji hotelu Impressa w Niedrzwicy Dużej. Andrzej Pietras i jego nowa partnerka czuli się tam bardzo swobodnie, może dlatego, że otaczało ich grono znajomych i nikt nachalnie nie robił im zdjęć – opowiadał Grądkiewicz.

Chociaż Andrzej Pietras uparcie milczy na temat swojego związku i nie komentuje życia prywatnego, to jego przyjaciel zdradził całkiem sporo. Z Beatą jak zapewnia, układa mu się znakomicie.

Jędrkowi jest z Beatką dobrze. Mówi do niej czule, otwiera jej drzwi do samochodu, chwali jej potrawy i często przytula. Z przyjemnością się na nich patrzy, wiem, co mówię, bo widujemy się dość często. On chce po prostu żyć, dlatego się zmienił. Złagodniał, rzucił dawne nawyki. Ostatnio nie chciał nawet napić się wina… Dla mężczyzny życie bez kobiety to pomyłka i on to wie – zdradza Grądkiewicz.

Beata Kozidrak również jest zakochana. Gwiazda jakiś czas temu mówiła, że jest w związku z kimś spoza show-biznesu i chce, aby ta osoba pozostała anonimowa. Myślicie, że wokalistka Bajmu pochwali się kiedyś swoim związkiem?


Beata Kozidrak komplementowała Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak komplementowała Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak komplementowała Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak komplementowała Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak i Andzrej Pietras

Komentarze

 • Gośkozaczekć pisze:

  Ona jest oblesna

 • Gość Felixa pisze:

  Oboje zrobili się starzy i obleśni. W dodatku ona wygląda jak purchawa a on nadziany więc jakaś młoda znalazła sponsora. Oj, dziadkowie jak wam nie wstyd. To są właśnie te elyty, które z nadmiaru kasy i sławy po prostu wykolejaką się. WSTYD!!!

 • Gość pisze:

  Z sympatycznej dziewczyny stała się starą zapijaczoną purcxaeą. A ile Bajm zawdzięcz a

 • GośćGosc pisze:

  Popieram
  Mimo wszystko szkoda wielką ,że się rozstali.Ale myślę że wina przede wszystkim męża.To facet dba o żonę i rodzinę.Wtedy Ona też by nikogo nie szukała.

 • Gość pisze:

  Gdzie jest Nemo

 • Gość mimi pisze:

  Młoda Beatka nie zatruła się starymi jajami? Poleciała na kasę nie na starego ramola. Ukarać za pedofilię.

 • Gość Teresa. pisze:

  Była fajna kiedyś a teraz z wiekiem zrobiła się jakaś taka zbyt luzacka. Każdy chwali a ja uważam że jest zbyt toporna i za stara do takiego rozbierania się jak na ostatnim festiwalu. Ale to chyba zarozumialstwo wychodzi z niej. Ktoś jej nakładł do głowy że jest zgrabna. No i starczyło tylko nogi odsłonić a nie nogi z całą resztą.

  • Gość pisze:

   Popieram. To zwyczajnie jest niesmaczne. Brak klasy.
   Ogólnie nic do niej nie mam, ale Twoja opinia jest słuszna.

 • GośćAtena pisze:

  Uważam że to są ich osobiste sprawy

 • Gość pisze:

  Chłop z kasą zawsze znajdzie chętną. Nawet stary i obleśny…?

  • Renia pisze:

   Tyle lat ze sobą i się zostawia żonę wstyd w czym lepsza jest ta druga nie wiadomo ale jak się ma tyle już lat

 • Gość UbU pisze:

  Każdy związek 😍😍ma szansę przetrwania,
  jak dwie strony wykazują odrobinę
  kultury osobistej!!!

 • GośćJaco pisze:

  Ktoś powiedział widzisz pod lasem nie widzisz co na twoim podwórku. Jak to łatwo kogoś oceniać

 • Gość pisze:

  Taki live roksa pl zarobiła bld€ najwieksze zarobki mają 99% panie panowie 20+ z walorami i 1% panowie panie 30+ szczególnie masaźystki a reszta nieistotna pytanie gdzie jest moralność za takie pieniądze w d..pie kaźdy źyje jak uwaźa jak państwo ku..wami i złodziejami robiońe szczególnie jagodzianki Boga w bmkach i willach z basenami i to tyle

 • Gość pisze:

  Nowa Beatka jest nauczycielką angielskiego i również rozwódką.

 • Gość pisze:

  Lepiej się rozejść niż potem żałować spędzonych lat z osobą która niby była obok a jednak każdy żył osobno. I ułożyć sobie życie na nowo

 • Gość pisze:

  Nie wiadomo jak to z nimi było chyba alkohol namieszał im w życiu

 • Gość pisze:

  Co jest wart ktoś kto po tylu latach zostawia rodzinę, dla mnie nic!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×