Piasek nie miał pojęcia, co go czekało po finale „TzG”. Musiał być w niezłym szoku, gdy sprawdził telefon

Andrzej Piaseczny

W dniu finału Tańca z gwiazdami o Andrzeju Piasecznym było głośno z jeszcze jednego powodu. Piosenkarz sam nie zdawał sobie sprawy z jakiego…

Andrzej Piaseczny pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w 1992 roku w zespole Mafia, którego był wokalistą. Muzyk wkrótce jednak postanowił skupić się na karierze solowej. Wydał dziesięć albumów studyjnych, niemal na każdym znajdują się ponadczasowe i lubiane przez słuchaczy przeboje. Spełniał się również w roli jurora. Był trenerem The Voice, apotem dołączył do obsady The Voice Senior. 

Jego współpraca z Telewizją Polską została zakończona na początku tego roku. Artysta szybko jednak znalazł sobie nowe zajęcie. Zagrzał miejsce jurora w Tańcu z Gwiazdami.

Andrzej Piaseczny o swojej orientacji seksualnej

Rok 2021 był dla muzyka przełomowy. Przeszedł do stacji Polsat, wydał nowy album oraz wyjawił prawdę, co do swojej orientacji seksualnej. Kuba Wojewódzki miał wiele pytań do muzyka i zaprosił go do swojego talk-show. Bez ogródek wypytywał o to, kiedy Andrzej postanowił wybrać mężczyzn:

To nie jest kwestia wyboru. Żyliśmy w takich czasach, że poszukiwałem różnych rozwiązań. Przepraszam, nie będę o tym opowiadał, bo to jest poza granicą tego, co chcę pokazywać publicznie – ukrócił ciekawość dziennikarza.

Kobieta Roku Glamour. Andrzej Piaseczny zwycięzcą

Andrzej Piaseczny został nominowany w plebiscycie Kobieta Roku Glamour, w kategorii Mężczyzna roku. O wygranych zadecydowało specjalnie powołane jury, w którego skład wchodzą: redakcja magazynu Glamour oraz laureaci i laureatki poprzedniej edycji konkursu: Julia Wieniawa, Anna Puślecka, Karolina Cwalina-Stępniak, Magdalena Linke-Koszek, Rosalie i Ralph Kamiński.

Dzisiaj odbyła się ceremonia, podczas której ogłoszono zwycięzców. Wśród nich – w kategorii Mężczyzna roku – znalazł się Andrzej Piaseczny! Muzyk nie mógł jednak odebrać swojej nagrody osobiście, gdyż miał w tym czasie inne zobowiązania. Oceniał występy w finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami. Musiał być w niezłym szoku, gdy sprawdził telefon, a w nim powiadomienia na Instagramie o zwycięstwie w plebiscycie Glamour.

Swój sukces Andrzej skomentował w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, która miała okazję osobiście pogratulować mu sukcesu tuż po finale Tańca z gwiazdami:

Nie mogłem niestety odebrać osobiście. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Myślę, że jest wiele więcej innych osób, które zasługują na tę nagrodę. Świat się na szczęście zmienia, i to jest najpiękniejsze – powiedział wyraźnie podekscytowany.

Gratulujemy zwycięstwa. Pełną listę laureatów poznacie tutaj.


Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×