Piasek celebruje 51. urodziny. Towarzyszy mu mama. Pani Alicja także ma święto. Wzruszające, jak oni na siebie patrzą

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny swojej mamy na Instagramie. Zamieścił wzruszające zdjęcie. Co napisał?

Andrzej Piaseczny w ubiegłym roku wydał nową płytę 50/50, która ukazała się z okazji okrągłych urodzin piosenkarza. Zrobiło się o niej głośno nie tylko z powodu premiery, ale także coming outu wokalisty, który otwarcie przyznał, że jest gejem. O wszystkim śpiewa w piosence Miłość. Utwór opowiada o długo skrywanych uczuciach muzyka do mężczyzny.

Po odważnym wyznaniu artysty cały czas jest o nim głośno. Stracił posadę w The Voice, ale nie pożegnał się z jurorowaniem i zasiadł za stołem sędziowskim w Polsacie w tanecznym show Taniec z Gwiazdami, gdzie bez zahamowań wypowiadał się na interesujące go tematy, niejednokrotnie komentując bieżące wydarzenia w Polsce.

W zasadzie całą serię zdarzeń w życiu Piaska w ubiegłym roku rozpoczęły jego pamiętne 50. urodziny, po których wybuchł skandal z jego udziałem. Właśnie mija rok od tych wydarzeń, a Andrzej świętuje po raz kolejny. Obchodzi urodziny razem z mamą. Wzruszający post pojawił się na jego Instagramie. Co napisał artysta?

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

O ile o artyście wiemy w zasadzie chyba wszystko, tak o jego najbliższych już niewiele. Najsłynniejsza jest jego mama, pani Alicja, z którą wystąpił w programie Starsza Pani musi fiknąć. Towarzyszy też czasem znanemu synowi podczas publicznych wystąpień, na przykład pojawiła się podczas jednej z ramówek, sięgnęła po długą do ziemi, zieloną suknię, w której wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Wiadomo, że Andrzej Piaseczny bardzo się troszczy o matkę. W ubiegłym roku miał spore zmartwienie, bo wylądowała w szpitalu. I to tam świętowali urodziny. Tym razem mogli cieszyć się dniem w domu. Piasek nie omieszkał opublikować zdjęcia z mamą. To takie wzruszające – ile tam jest miłości!

Mimo wszystkich przeciwności losu poprzedni rok nie był taki zły. Największe szczęście, że znów możemy świętować nasze wspólne urodziny. Mamo, kochamy Cię najpiękniej z całego serca. Sto lat i jeszcze więcej  #urodziny #wspólniejakzawsze #mama #torcik #zupełnieprostamatematykananim – napisał Piasek.

Tradycyjnie Andrzej Piaseczny na torcie umieścił też świece, symbolizujące, ile razem z mamą mają lat. Pod wpisem artysty namnożyło się komentarzy z najlepszymi życzeniami dla pani Alicji i dla niego. Wszystkiego najlepszego!


Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Piasek ze swoja mamą wystapi w nowym show w TVN

Piasek ze swoja mamą wystapi w nowym show w TVN

Komentarze

 • Aleksandra pisze:

  Zdrowia dla mamie

 • Gość pisze:

  Życzę wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia. Zazdroszczę Wam, też bym tak chciała, choć mam prawie 70 lat nigdy tak nie miałam.

 • Krzyś pisze:

  Drogi Andrzejku
  Życzę Tobie i Twojej Mamie
  Wszystkiego Dobrego oraz Najlepszego z Okazji Podwójnego Wspólnego Świętowania
  Waszych Urodzin
  Życzę Wam Samych Radosnych i
  Słonecznych Chwil w Waszym Życiu
  Niech Każdy Dzień Rozpromienia Wasze Serca
  Aby Miłość Radość Pokój Zawsze
  Gościły w Tymże Zyciu
  Serdecznie Was Pozdrawiam i Gorąco Ściskam

 • Gość pisze:

  Gratulacje widać prawdziwą miłość nie udawaną w świetle reflektorów. Piasek cenię cię za to że nigdy nie udajesz jesteś fajny chłopak.Jaka matka taki syn.Buziaki dla was jesteście wspaniali

 • Gość pisze:

  Piękna i bezgraniczna miłość.

 • Aneta pisze:

  Piękne. Mamie i Jej synkowi życzę wszystkiego najlepszego. Piękna miłość matki do synka i na odwrót. Ja tak mam ze swoją córka i synkami ale wierzcie mi to ciężka praca pełna miłości, zrozumienia i cierpliwości od narodzin swoich pociech aż do…. Gratuluje i zdrówka życzę!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×