Andrzej Piaseczny skończył 51 lat. Artysta został zaskoczony przez prowadzących „DDTVN”. Wszystko szło na żywo

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny ma urodziny. Gwiazdor przygotował dla swoich fanów muzyczną niespodziankę. Sam również został zaskoczony przez Chajzera i Ohme. 

Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju. Artysta w 1992 był członkiem zespołu Mafia. Wspólnie nagrali trzy albumy. Po pięciu latach muzyk postanowił jednak działać na własną rękę. W 1998 ukazała się jego pierwsza solowa płyta. W ciągu długoletniej kariery artysta wylansował wiele przebojów m.in. Śniadanie do łóżka, Prawie do nieba czy Chodź, przytul, przebacz.

Muzyk jakiś czas temu postawił na szczerość. Podczas wywiadu promującego jego najnowszy album 50/50, postanowił wyznać, że jest gejem.  Muzycznym coming outem stała się piosenka Miłość:

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą – zdradził w rozmowie z Radiem Zet.

Artysta coraz odważniej wypowiada się na tematy dotyczące społeczności LGBT. Na łamał magazynu Replika zdradził, jak zareagowali jego rodzice na wieść o jego orientacji seksualnej. Więcej o tym przeczytacie – tutaj.

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat. Muzyk został zaskoczony

Andrzej Piaseczny skończył dziś 51 lat. Z tej okazji wydał również teledysk do singla Wizje. Utwór opowiada o nadziei. Klip utrzymany jest w kolorach czerni i bieli. Nie brakuje również zieleni, czyli barwy powszechnie uważanej za kolor nadziei:

Surowość czerni i bieli kontrastuje z subtelną zielenią, a tancerze symbolizują pozytywny element przemiany. Natomiast całość historii finalizują dźwięki optymistycznego refrenu, wybrzmiewającego ze sceny, oświetlonej nasyconymi barwami – wyznał reżyser teledysku, Oskar Szramka.

Muzyk z okazji premiery nowego utworu odwiedził dziś studio Dzień Dobry TVN i wykonał po raz pierwszy na żywo singiel Wizje. Nim jednak pojawił się na scenie, udzielił wywiadu. Przyznał, że jest to najlepszy czas w jego życiu:

Od dłuższego czasu mówię, że to najlepszy moment w moim życiu. Zdarzało się lepiej, jeśli chodzi o pierwsze miejsca, ale życiowo to najlepszy moment. Myślę sobie, że przyszedł w dobrym czasie. Gdyby te wszystkie fajne rzeczy zadziały się, kiedy miałem 20 lat, nie umiałbym ich skonsumować.

Nie spodziewał się jednak tego, co przygotowali dla niego prowadzący – Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer. Wspólnie zaśpiewali dla solenizanta Sto lat oraz wręczyli mu smakowicie wyglądający tort, czym pochwalił się w sieci.

Poniżej prezentujemy teledysk do utworu Wizje. Podoba wam się?


Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×