Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską. Po chwili nawiązał do rozstania innej pary: „Ale się narobiło”

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny w poniedziałkowym odcinku Tańca z gwiazdami nawiązał do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Gdy jego wypowiedź obiegła media, przeprosił podróżniczkę. Nieoczekiwanie skomentował związek innej znanej pary. Co powiedział?

Andrzej Piaseczny przez wiele lat był związany z Telewizją Polską. Gdy ta współpraca dobiegła końca, długo nie narzekał na brak pracy. Tę znalazł w Polsacie, gdzie od końca sierpnia jest jednym z jurorów Tańca z gwiazdami. Ocenia występy rywalizujących o Kryształową Kulę gwiazd.

Podczas programu Piaseczny zdobywa się na wypowiedzi, które błyskawicznie obiegają media. Tak jak w czwartym odcinku, gdy zakpił ze słów Jana Dudy, ojca prezydenta. Gdy Izabela Janachowska zapowiedziała go i nazwała ekspertem od miłości, niemal natychmiast zareagował:

Nie wiem, czy państwo wiecie, od wczoraj w internecie krąży nieśmiała teza pewnego naukowca, że ode mnie można się czymś zarazić. Otóż można się zarazić… wysokimi notami dla uczestników – powiedział.

W poniedziałek ponownie zdobył się na słowa, o których stało się głośno. Kiedy wypowiadał się na temat występu Kingi Sawczuk Jakuba Lipowskiego, niespodziewanie nawiązał do rozstania Martyny Wojciechowskiej Przemka Kossakowskiego:

Mnie to poruszyło bardziej niż wyznania Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Kossakowskim – powiedział.

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Gdy wypowiedź Andrzeja Piasecznego odbiła się szerokim echem w mediach, a wielu internautów uznało ją za niewłaściwą, piosenkarz ponownie zabrał głos. Nagrał krótkie wideo, które tym razem udostępnił na Instastory. Powiedział, że przeprasza Martynę Wojciechowską, jeśli ta poczuła się urażona jego wypowiedzią. Podkreślił też, że bardzo ją lubi i szanuje:

Ale się narobiło znowu… Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. Jeśli ona sama, a nie ratlerki, w jakiś sposób poczuła się dotknięta tym, co powiedziałem.

Po chwili nawiązał do kolejnego rozstania:

Aż się boję net otworzyć… No przecież właśnie Arek Milik się rozstał z Jessicą…

Przypomnijmy, że sytuacja, do której nawiązał Andrzej Piaseczny miała miejsce kilka miesięcy temu.


Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską

Komentarze

 • Juka świętokrzyskie pisze:

  Kiedyś nawet go w lubiłam. Teraz nie mogę na niego patrzeć. Zrobił się z niego błazen. A może tak do cyrku.

 • Gość pisze:

  Masz rację, TV Polsat powinna upomnieć Pana Piasecznego, za dużo sobie pozwala.

 • Gość pisze:

  Piasek jesteś wspaniałym wokalistą, bardziej cię cenię, proszę nie wdawaj się w plotki to ci absolutnie nie pasuje i nie dodaje sledoru.

 • Gość pisze:

  Co się z nim dzieje odkąd się ujawnił zucilo mu na głowę wielki ekspert

 • Gość pisze:

  Taki live jak inne pierd..ły nie znam ale źycie toczy dalej szkoda czasu na głup..ty kogo kto z kim i za ile śpi byle z własnej wypłaty a nie podatnik usa zbankruwały niemcy zbrankruwały ruski zbankruwały chiny mają nadwyźke czyli rok jak co roku bld pracujących bez wypłaty to dalej beźrobotni a praca bez kasy to dalej praca dla idiotów roboty to nie wsżystko trzeba miec mózg a nie płytki i to tyle

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Chamstwo do potęgi entej, brak klasy, brak kultury, powinni go zdjąć z programu za to…

 • Barbara pisze:

  Gościu, lepiej się nie odzywaj. W TVP potrafiłeś pięknie oceniać i nie było chamskich odzywek. Co się z tobą człowieku stało, aha to się nazywa WYZWOLONY!!! Szkoda, że po 20 latach.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×